MVP tego meczu zostaje wybrana Weronika Sobiczewska

1
1
czas 5 SET

Wynik jednak nie ulegnie już zmianie. ŁKS Commercecon Łódź wygrywa pierwsze derby Łodzi w tym sezonie

5
3
1
ŁKS 15 : 13 BUD
czas 5 SET

Sztab Grot Budowlanych Łódź reklamuje jeszcze błąd piłki rzuconej. Mamy challenge

1
ŁKS 14 : 13 BUD
czas 5 SET

Pogubiły się siatkarki Grota Budowlanych Łódź i przebiły prostą piłkę na drugą stronę siatki. Piłka meczowa dla ŁKS-u Commercecon Łódź

czas 5 SET

Pięścią zdobywa punkt Górecka! Na trybunach już zaczyna się fetowanie, jednak czy nie za wcześnie?

czas 5 SET

Znokautowana atakiem rywalek Łazowska. Czy jest to już ostateczne "liczenie" przeciwniczek w wykonaniu ŁKS-u?

1
1
ŁKS 10 : 9 BUD
czas 5 SET

Przebija się przez blok ŁKS-u Commercecon Łódź Górecka. Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe

ŁKS 9 : 8 BUD
czas 5 SET

Challenge daje punkt kontaktowy siatkarkom łódzkich Budowlanych!

czas 5 SET

Czujnie w bloku Martyna Łazowska. Nie dała się nabrać na miękkie zagranie Grajber

ŁKS 5 : 3 BUD
czas 5 SET

Weronika Sobiczewska bez skrupułów obija blok przeciwniczek

ŁKS 4 : 2 BUD
czas 5 SET

Nie miała szans dosięgnąć tej piłki Ratzke, to było przyjęcie na drugą stronę siatki. Mimo to znakomicie odegrała swoją rolę skacząc i myląc tym samym rywalki

ŁKS 3 : 1 BUD
czas 5 SET

Martyna Grajber zamyka prostą Anie Cleger! Pierwszy mały break dla ŁKS-u Commercecon Łódź

ŁKS 1 : 1 BUD
czas 5 SET

Wyrównuje Zuzanna Górecka. Obie drużyny w tie-breaka wchodzą tak, jakby dysponowały nowymi siłami

ŁKS 1 : 0 BUD
czas 5 SET

Veronica Jones-Perry zdobywa pierwszy punkt w tym secie. Która z drużyn będzie rządzić Łodzią przez najbliższe kilka miesięcy?

komentarz

Wszyscy gotowi? Można zaczynać? Zapraszamy na tie-breaka, który piękną klamrą nam ten siatkarski weekend z derbami Łodzi w tle

czas 4 SET

As serwisowy Martyny Grajber. To nie mogło skończyć się inaczej, za moment zapraszamy na tie-breaka

2
1
ŁKS 23 : 12 BUD
czas 4 SET

Piłkę na zbyt niskim pułapie dostała od rozgrywającej Centka i nie skorygowała błędu koleżanki

ŁKS 22 : 10 BUD
czas 4 SET

W tym secie to już prawdziwa deklasacja. Mimo to Budowlane nie składają broni. Skuteczny blok Góreckiej na Weronice Sobiczewskiej

ŁKS 19 : 9 BUD
czas 4 SET

Obie ekipy myślami są już chyba przy piątym secie. W ekipie "Budowlanych" na parkiecie pojawia się Julia Szczurowska

ŁKS 15 : 8 BUD
czas 4 SET

Piłka po przyjęciu powędrowała aż pod dach łódzkiej hali a mimo to palcami bardzo precyzyjnie dograła ją Ratzke

ŁKS 14 : 7 BUD
czas 4 SET

Ana Cleger obija przelatujący blok ŁKS-u Commercecon Łódź

ŁKS 13 : 5 BUD
czas 4 SET

Autowy atak z drugiej linii Damaske. Podrażnione ambicje siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź dają o sobie znać w tym secie

ŁKS 7 : 1 BUD
czas 4 SET

W końcu psuje zagrywkę Ratzke i łódzkie Budowlane mogą wziąć głęboki oddech

ŁKS 6 : 0 BUD
czas 4 SET

Veronica Jones-Perry atakuje nad blokiem rywalek. Dominacja siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź na początku tej odsłony meczu

1
ŁKS 5 : 0 BUD
czas 4 SET

Pięć punktów i dwie wykorzystane przerwy. Grot Budowlane Łódź chcą uniknąć tie-breaka

ŁKS 3 : 0 BUD
czas 4 SET

As serwisowy Roberty Ratzke. Błyskawicznie o przerwę prosi trener Głuszak

1
ŁKS 2 : 0 BUD
czas 4 SET

Zaczynamy czwartego seta! Czy ostatniego? Łódzkie Wiewióry mówią "nie", po ataku Sobiczewskiej jest 2:0

1
ŁKS 21 : 25 BUD
czas 3 SET

Budowlane nie popełniły błędu rywalek i już w pierwszym podejściu przypieczętowały wygranie trzeciej partii!

czas 3 SET

I tak też się dzieje. Zatrzymana Cleger, która tym razem zaatakowała przed siebie

ŁKS 17 : 20 BUD
czas 3 SET

Skutecznie tym razem z prawego skrzydła uderza Piasecka. ŁKS potrzebuje jednak punktów przy własnej zagrywce

czas 3 SET

Do głosu dochodzą nie tylko siatkarki Grota Budowlanych Łódź, ale też niewielka grupa kibiców, którzy dziś dotarli na mecz w charakterze "gości"

ŁKS 14 : 18 BUD
czas 3 SET

Czujnie w bloku Górecka. Rośnie przewaga łódzkich Budowlanych

1
ŁKS 14 : 16 BUD
czas 3 SET

Cleger grę "z blokiem" opanowała do perfekcji. Stoicki spokój i wyrachowanie Kubanki przynosi kolejny punkt

czas 3 SET

Mówi się, że "zdrapka" to jedno z najskuteczniejszych zagrań środkowych. Tym razem szczęście przy Kamili Witkowskiej

ŁKS 11 : 13 BUD
czas 3 SET

Tym razem o czas prosi Jakub Głuszak

1
ŁKS 10 : 13 BUD
czas 3 SET

Zaatakowała teraz z drugiej piłki Łazowska, wykorzystując to, że jest leworęczna. Połapały się jednak w tym wszystkim rywalki

1
ŁKS 8 : 13 BUD
czas 3 SET

Nad siebie przyjęły piłkę zawodniczki ŁKS-u. To nie wystarczyło, by zapunktować. Czas dla trenera Maska

czas 3 SET

Kiwała Cleger. Piłka leciała bardzo długo, a mimo to są wątpliwości czy znalazła się w boisku

1
ŁKS 5 : 8 BUD
czas 3 SET

Ósmy punkt dla Grot Budowlanych Łódź zdobywa Cleger. Reaguje trener Masek, zmiana na pozycji atakującej, wchodzi Julita Piasecka

1
ŁKS 5 : 7 BUD
czas 3 SET

W siatkę atakuje Sobiczewska. Ekstraklasowa debiutantka przeżywa teraz okres słabszej gry

czas 3 SET

Veronica Jones-Perry potwierdza, że jest najskuteczniejszą zawodniczką ŁKS-u Commercecon Łódź

1
ŁKS 2 : 3 BUD
czas 3 SET

Sprytna kiwka Fedusio okazuje się lekiem na całe zło i kończy dominację blokujących

1
ŁKS 2 : 2 BUD
czas 3 SET

Dużo zamieszania po stronie siatkarek Grota Budowlanych Łódź. Nie miała "z czego" uderzyć Centka

1
czas 3 SET

Martyna Łazowska zatrzymuje skrzydłową ŁKS-u Commercecon Łódź. W zupełnie innych nastrojach do tego seta przystępują siatkarki Grota Budowlanych Łódź

1
ŁKS 25 : 27 BUD
czas 2 SET

Trzykrotnie kończyła tego matchballa Górecka, ostatecznie znajdując jednak ręce blokujących. Challenge na życzenie sędziego Maroszka tylko to potwierdził

czas 2 SET

Kończy akcję Górecka, znajdując dziurę między blokującymi. Gramy dalej!

czas 2 SET

Centka powstrzymała Alagierską w akcji 1 na 1. Co tu się właśnie wydarzyło?

1
ŁKS 24 : 23 BUD
czas 2 SET

As serwisowy Małgorzaty Lisiak. Presja po stronie ŁKS-u rośnie, ale to wciąż piłka setowa przy zagrywce rywalek

1
1
1
ŁKS 23 : 20 BUD
czas 2 SET

Sobiczewska w ataku z drugiej linii. Tego wariantu jeszcze w tym meczu nie widzieliśmy

czas 2 SET

Veronica Jones-Perry zdobywa kolejne oczko dla ŁKS-u Commercecon Łódź. Drużyna Michała Maska włączyła szósty bieg w samej końcówce!

1
1
ŁKS 21 : 18 BUD
czas 2 SET

Błąd podwójnego odbicia popełniają podopieczne Jakuba Głuszaka. Na parkiecie po raz kolejny w tym meczu pojawia się Maja Pelczarska

1
1
ŁKS 20 : 18 BUD
czas 2 SET

Jukoski - Ratzke - Grajber. Akcja jak z podręcznika w wykonaniu Łódzkich Wiewiór

1
1
1
ŁKS 19 : 17 BUD
czas 2 SET

O przerwę prosi trener Głuszak. Zagrywka Sobiczewskiej popsuła szyki Grot Budowlanym Łódź. Widzi to szkoleniowiec i Zuzanna Górecka zmienia Paulinę Damaske

1
1
ŁKS 15 : 16 BUD
czas 2 SET

Nie wstrzymuje ręki Sobiczewska. Nieco przebudowany zespół ŁKS-u stara się odrobić straty

1
czas 2 SET

Psuje zagrywkę Fedusio. Tymczasem mamy zmianę na zadaniową w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Do 1. strefy wchodzi Pietra Jukoski

1
ŁKS 13 : 14 BUD
czas 2 SET

Kiwa Ratzke. Nie pozostaja sobie dłużne rozgrywające obu ekip

1
czas 2 SET

Nie kończy akcji ŁKS-u Sobiczewska, kontra przeciwniczek udana. Po raz pierwszy w tym meczu inicjatywa po strronie Grota Budowlanych Łódź, o czas prosi więc trener Masek

1
1
ŁKS 11 : 12 BUD
czas 2 SET

Fenomenalna decyzja Łazowskiej, która agresywną kiwką wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie

2
ŁKS 11 : 10 BUD
czas 2 SET

Po profesorsku zachowała się Kamila Witkowska . Chirurgiczna precyzja środkowej ŁKS-u Commercecon Łódź

czas 2 SET

Kolejną zagrywkę Damaske źle oceniła Grajber. Przepuściła piłkę, a ta wpadła w 9. metr

czas 2 SET

ŁKS Commercecon Łódź rozegrał kapitalną akcję przez środek siatki, pewny atak Alagierskiej

czas 2 SET

As serwisowy. Zgadnijcie czyj? Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że było w tym zagraniu dużo szczęścia, bo piłka przetoczyła się po siatce

1
ŁKS 6 : 4 BUD
czas 2 SET

Fedusio, Fedusio i jeszcze raz Fedusio. Nie mają sposobu na tę siatkarkę Łódzkie Wiewióry

2
czas 2 SET

Łysiak odnalazła się w roli rozgrywającej. "Nad wodą" drużynę Grota Budowlanych wciąż trzyma Fedusio

czas 2 SET

Wracamy na parkiet. A przynajmniej my, bo wciąż jakby nieobecne są na nim siatkarki Grot Budowlanych Łódź

1
1
ŁKS 25 : 20 BUD
czas 1 SET

W aut atakuje Damaske, challenge również pokazał, że piłka upadła poza boiskiem Mamy więc 1:0! Ochłońmy chwilę i zapraszamy na dalszy ciąg emocji po 3 minutach przerwy

czas 1 SET

Na trybunach powiewa flaga "ŁKS Mistrz", a Łódzkie Wiewióry coraz bliżej wygrania pierwszego seta

1
ŁKS 21 : 19 BUD
czas 1 SET

Nie trafia w boisko Jones-Perry! Ostatnią przerwę w tym secie wykorzystuje trener Masek

1
czas 1 SET

Duże ryzyko podjęła w ataku z sytuacyjnej piłki Damaske, ale trafiła w samą linię

1
ŁKS 20 : 16 BUD
czas 1 SET

Kubanka miała szansę się zrehabilitować, ale nie doceniła wzrostu Klaudii Alagierskiej

1
ŁKS 19 : 16 BUD
czas 1 SET

Kiwka Cleger nie przechodzi na drugą stronę siatki. Marnują swoje szanse siatkarki Grot Budowlanych Łódź

1
ŁKS 17 : 16 BUD
czas 1 SET

Punkt kontaktowy zdobywa Fedusio. Kapitalna seria Budowlanych przy zagrywce Łazowskiej

czas 1 SET

Lisiak blokuje Grajber! Tu może być jeszcze ciekawie w tym secie !

1
ŁKS 17 : 13 BUD
czas 1 SET

Psuje zagrywkę Kamila Witkowska. Przewaga ŁKS-u Commercecon Łódź nadal jest jednak wyraźna

1
czas 1 SET

Gdzieś przy bandach z poświęceniem broni atak ŁKS-u Justyna Łysiak. Ofiarność się opłaciła, punkt zdobywa Kubanka

1
ŁKS 15 : 11 BUD
czas 1 SET

Odskakują Łódzkie Wiewióry, kolejna seria punktowa podopiecznych Michała Maska i o drugą przerwę prosi trener rywalek

1
ŁKS 13 : 11 BUD
czas 1 SET

Znakomity fragment gry Pauliny Damaske, która najpierw sama zdobywa punkt w ofensywie, a potem posyła na drugą stronę siatki trudną zagrywkę

1
czas 1 SET

Po zewnętrznej blokującej atakuje Piasecka. Jej obecność w wyjściowym składzie może być dla niektórych zaskoczeniem

1
czas 1 SET

Zbyt niska piłka dla Klaudii Alagierskiej i ta atakuje w siatkę

1
ŁKS 11 : 8 BUD
czas 1 SET

Veronica Jones-Perry w tym meczu na razie nie chce się pomylić. Znów piłka przechodzi gdzieś pod łokciami blokujących

czas 1 SET

Od Fedusio zaczyna się odbudowywanie gry Budowlanych. Atak blok-aut tej zawodniczki

2
1
ŁKS 7 : 2 BUD
czas 1 SET

W aut atakuje Weronika Centka. Zespół "gości" musi uspokoić nerwy, a dopiero potem myśleć o wyniku

czas 1 SET

Powstrzymana na lewym skrzydle Damaske. Młoda skrzydłowa próbowała się asekurować, ale popełniła błąd podwójnego odbicia