30 lis 2019 18:00
czas 3 SET
CHE 25 : 19 BUD
czas 3 SET

Irina Truszkina kończy to spotkanie. Łodzianki nie podjęły walki przez dwa i pół seta. Na plus dla tej ekipy można zapisać jedynie pierwszą część drugiej odsłony, kiedy udało się wypracować zaliczkę. Ostatecznie jednak nie została ona obroniona. Zespół Błażeja Krzyształowicza był tłem dla rywalek i zasłużenie przegrywa 0:3

CHE 24 : 17 BUD
czas 3 SET

Kraiduba atakuje w fatalnym stylu, piłka meczowa dla policzanek

CHE 23 : 15 BUD
czas 3 SET

Martyna Łukasik pojawia się w polu serwisowym i nie zawodzi, kolejny punkt po jej zagrywce

CHE 22 : 14 BUD
czas 3 SET

Salas bierze na siebie ciężar gry, a w zasadzie odpowiedzialność za dobicie rywalek

CHE 20 : 11 BUD
czas 3 SET

Łodzianki pudłują na potęgę. Miał być hit, a wyszedł... Jednostronne widowisko w Policach. Budowlane nawet nie nawiązują walki, podobnie jak w inauguracyjnej partii

1
CHE 18 : 11 BUD
czas 3 SET

Po udanym ataku Salas pachnie kolejnym pogromem, siedem punktów różnicy na korzyść niepokonanego Chemika

czas 3 SET

Truszkina trafia, Błażej Krzyształowicz prosi o czas, ale kompletnie nie ma pomysłu jak natchnąć swoje podopieczne. Zanosi się na trzysetowe starcie

czas 3 SET

Na chwilę zmniejszyła się strata łodzianek, ale dosłownie na chwilę, bowiem trafia Truszkina

CHE 5 : 1 BUD
czas 3 SET

Trzeci set pod dyktando miejscowych. Wygląda na to, że mieliśmy do czynienia tylko z chwilowym podrygiem gości na początku drugiego seta

1
CHE 25 : 21 BUD
czas 2 SET

Podgoniły nieco przyjezdne, ale ostatecznie Kraiduba, z zagrywki, wysyła piłkę daleko w aut i mamy koniec seta

czas 2 SET

Pojawiła się na zagrywce zadaniowo Martyna Łukasik i w zasadzie rozstrzygnęła losy seta dwoma dobrymi serwisami

1
CHE 18 : 15 BUD
czas 2 SET

Przez chwilę było nerwowo w ekipie gospodyń, bowiem przewaga zmalała do punktu, jednak po ataku Wasilewskiej ponownie dystans wzrósł do trzech oczek

czas 2 SET

Skutecznie kiwa, oczywiście Salas... W kolejnej akcji punktuje Kowalewska i można powiedzieć, że w Policach sytuacja wraca do normy. Łodzianki błyskawicznie roztrwoniły siedem punktów przewagi

1
CHE 12 : 13 BUD
czas 2 SET

Kolejna kontra w wykonaniu Salas udana. To była dobra decyzja trenera Akbasa, aby dać odpocząć chwile tej zawodniczce i posłać na kilka akcji do boju Martynę Grajber. Kubanka po powrocie zdecydowanie się ożywiła

czas 2 SET

Wielki powrót Wilmy Salas na parkiet, weszła na boiska i zdobyła dwa kolejne punty dla Chemika

1
CHE 8 : 12 BUD
czas 2 SET

Iga Wasilewska stawia kapitalny blok, z którym nie radzi sobie Kraiduba

CHE 7 : 12 BUD
czas 2 SET

Zrehabilitowała się Mędrzyk za poprzednie, nieudane akcje. Blokiem zatrzymana Pencova i wynik wygląda już nieco lepiej dla policzanek. Błażej Krzyształowicz prosi  czas

czas 2 SET
Czy Grupa Azoty Chemik Police wygra drugiego seta?
tak
nie
1
CHE 2 : 8 BUD
czas 2 SET

Nie trafiła Mędrzyk, ale zapunktowała w kolejnej akcji Salas. Nadal jednak sytuacja miejscowych jest trudna

1
czas 2 SET

Ferhat Akbas nie ma powodów do śmiechu, prosi o czas po zagrywce Małgorzaty Śmieszek. Mina Turka jest bardzo poważna...

1
CHE 0 : 5 BUD
czas 2 SET

Tym razem gospodynie w szoku, po bloku Śmieszek przyjezdne prowadzą pięcioma punktami

CHE 25 : 12 BUD
czas 1 SET

Gyselle de la Caridad Silva Franco nie miała litości, kończy pierwszego seta udanym atakiem. Kompromitacja łodzianek w pierwszej odsłonie hitu kolejki

CHE 24 : 12 BUD
czas 1 SET

Marlena Kowalewska mogła zakończyć seta, ale okazała miłosierdzie, serwując w siatkę

CHE 23 : 11 BUD
czas 1 SET

Truszkina myli się na zagrywce, radość w Łodzi bo granica 10 punktów została przekroczona

CHE 22 : 10 BUD
czas 1 SET

Efektownie trafia Silva, pokazując kto rządzi dzisiaj na parkiecie. W kolejnej akcji zagrywką trafiła Truszkina. Goście chyba nie dojechali...

CHE 19 : 9 BUD
czas 1 SET

Dwukrotnie trafia Anastasija Kraiduba, goście z szansą na uniknięcie blamażu i przekroczenie granicy 10 punktów zdobytych w secie. Biorąc pod uwagę fakt, że miał to być hit kolejki LSK, pocieszenie jest niewielkie

CHE 18 : 6 BUD
czas 1 SET

Zanosi się na blamaż Grot Budowlanych Łódź, po bloku Wsilewskiej jest już dwanaście punktów różnicy

CHE 16 : 5 BUD
czas 1 SET

Policanki w dalszym ciągu nkontrolują grę. Zaskakująco nerwowy jest Ferhat Akbas, który przed momentem otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Trudno zrozumieć szkoleniuowca miejscowych, być może to stawka meczu tak bardzo na niego wpłynęła. O pierwszego seta powinien być jednak spokojny, bowiem jego zespół kontroluje grę

CHE 11 : 3 BUD
czas 1 SET

Kraiduba psuje zagrywkę, Leys zatrzymana blokiem... Miał być hit, a póki co mamy kit kolejki. Łodzianki kompletnie nie istnieją w Policach

1
CHE 9 : 2 BUD
czas 1 SET

Koncertowa gra gospodyń. Marlena Kowalewska, rozgrywająca zespołu, ma na swoim koncie już dwa punkty ofensywne. To dopiero początek meczu, ale trener Jacek Nawrocki może się cieszyć patrząc na postawę tej siatkarki i biorąc pod uwagę jej ewentualną obecność w kadrze podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO

CHE 7 : 2 BUD
czas 1 SET

Łódzki zespół przed tym spotkaniem starał się o zmianę terminu, z uwagi na występ w Stambule w ramach Ligi Mistrzyń. Gospodarze nie przychylili się do prośby, a gra przyjezdnych wygląda tak, jakby próbowały udowodnić swoje zmęczenie po podróży z Turcji. Kiwki policanek trafiają w boisko, a trener Błażej Krzyształowicz prosi o czas już na początku seta

CHE 2 : 1 BUD
czas 1 SET

Goście rozpoczynają od fatalnego serwisu, najpierw pomyliła się Nowicka, później Bączyńska. Tylko Kraiduba skończyła swoją akcję ze skrzydła

czas Start meczu

Zapraszamy na relację live z meczu Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź. Początek o godzinie 18.00