Kevin Tillie zakończył mecz atakiem z drugiej linii.

4
3
KĘD 10 : 14 WAR
czas 5 SET

Piłki meczowe. Już prawie euforia po zablokowaniu Aleksandra Śliwki. To było efektowne jak koszykarska trójka w ostatnich sekundach.

czas 5 SET

Baroti za Toniuttiego. Nie mieli szansy kędzierzynianie na przeprowadzenie kontrataku, ponieważ dotknęli siatki. Stępień za Kaczmarka.

czas 5 SET

Wrócił Andrzej Wrona. Tym razem nie on atakował, a na skrzydle Kevin Tillie.

czas 5 SET

Jeszcze raz Andrzej Wrona. Wrócił Kevin Tillie, a na boisku jest dla odmiany Patryk Niemiec.

5
3
4
3
KĘD 6 : 10 WAR
czas 5 SET

Andrzej Wrona poprosił o piłkę, a kiedy ją dostał, wiedział co z nią zrobić. Jakub Kowalczyk pod siatkę za Kevina Tillie, ale zanim spróbuje zablokować gospodarzy, druga przerwa na żądanie Nikoli Grbicia.

6
5
2
2
KĘD 5 : 9 WAR
czas 5 SET

David Smith zepsuł. Zrobił to samo w końcówce poprzedniego seta.

czas 5 SET

Bartosz Kwolek ponownie popisał się w ataku przed zmianą stron.

11
6
2
KĘD 4 : 7 WAR
czas 5 SET

Kamil Semeniuk ripostował po serii widowiskowych akcji przeciwników.

czas 5 SET

Bartosz Kwolek zakończył efektownie dwie akcje VERVY Warszawa Orlen Paliwa z rzędu. W ten sposób drużyna ma cztery punkty więcej od podopiecznych Nikoli Grbicia. Przerwa.

czas 5 SET

Nakręceni w ataku siatkarze ze stolicy Polski.

czas 5 SET

Bartosz Kwolek w kontrataku. Nikola Grbić zmienił Simone Parodiego na Kamila Semeniuka przy trzypunktowej przewadze przeciwnika.

czas 5 SET

Trudni do powstrzymania są aktualnie warszawianie. Kevin Tillie miał przed sobą jednego przeciwnika i uderzył po skosie.

czas 5 SET

Jan Król nie dał się ominąć zbyt naiwnym atakiem Simone Parodiego.

czas 5 SET

Dobre tempo akcji zakończonej przez Jana Króla. Na razie drużyny w pierwszym tempie.

6
5
1
KĘD 0 : 1 WAR
czas 5 SET

Tie-break rozpoczął się atakiem Bartosza Kwolka, który dojrzał miejsce między blokującymi rywalami.

komentarz

VERVA Warszawa Orlen Paliwa wyszarpnęła punkt w hali giganta i to wcale nie musi być koniec.

3
1
1
2
KĘD 18 : 25 WAR
czas 4 SET

Błąd rozgrywającego Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, który wygarniał piłkę ze strony przeciwnika. W takich okolicznościach zakończył się czwarty set. VERVA Warszawa Orlen Paliwa jako pierwsza w sezonie zabiera punkt mistrzowi Polski. Przed nami jeszcze tie-break i w nim zapadnie rozstrzygnięcie.

czas 4 SET

Piłki setowe dla VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Sprytnie wykorzystany latający David Smith.

czas 4 SET

Była zmiana decyzji. Początkowo piłka przyznana gościom, ale sędzia popatrzył, popatrzył i dojrzał punkt Grupy Azoty ZAKSY.

czas 4 SET

Piotr Nowakowski w kontrataku. Odzyskana pięciopunktowa zaliczka.

czas 4 SET

Piotr Nowakowski strzelił ze środka. Był piętro wyżej niż jedyny rywal.

czas 4 SET

Bartosz Kwolek przestrzelił z drugiej linii. Widowiskowo, ale groźnie dla sędziego z chorągiewką, a nie dla rywali.

czas 4 SET

Dobili do granicy 20 punktów goście dzięki atakowi Kevina Tillie. Jako, że kędzierzynianie są znacznie dalej, coraz mocniej można szykować plan na tie-breaka.

czas 4 SET

Aleksander Śliwka swoim sprytnym atakiem starał się poderwać do walki gospodarzy.

czas 4 SET

Kevin Tillie wiedział co się dzieje na siatce. Przypadkowa piłka przytomnie skierowana w środek pola kędzierzynian. Nikola Grbić po raz drugi przerwał grę. To może być ostatni moment na pościg gospodarzy w czwartym secie.

czas 4 SET

Bartosz Kwolek wytrzymał ciśnienie i swoją zagrywkę skierował blisko Pawła Zatorskiego w linię końcową.

czas 4 SET

Seria warszawiaków i o przerwę w grze poprosił Nikola Grbić. Trener Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle widzi z bliska, że inicjatywa w czwartym secie jest po stronie gości.

czas 4 SET

VERVA Warszawa Orlen Paliwa odzyskała dwupunktową przewagę. Huknął sobie z drugiej linii Bartosz Kwolek.

czas 4 SET

Poprawił Andrzej Wrona po nieudanym ataku.

czas 4 SET

Remis. Andrzej Wrona zaatakował w taśmę i rozdał prezent gospodarzom.

czas 4 SET

Status quo od kilku minut. Goście pilnują swojego prowadzenia, ale nie jest ono tak wysokie, żeby cokolwiek gwarantowało.

3
3
2
KĘD 7 : 9 WAR
czas 4 SET

Drugi środkowy gości już mniej efektownie, ale również skutecznie. Piotr Nowakowski złapał piłkę i wepchnął ją za blok Grupy Azoty ZAKSY.

2
1
1
KĘD 6 : 8 WAR
czas 4 SET

Rozkręca się set, choć w zasadzie warszawiacy od początku na wysokich obrotach. Andrzej Wrona przymierzył blisko linii bocznej. Dwupunktowa przewaga.

2
1
2
KĘD 4 : 4 WAR
czas 4 SET

Remis. Powstrzymany Bartosz Kwolek przez Davida Smitha.

7
6
1
2
KĘD 3 : 4 WAR
czas 4 SET

Łukasz Kaczmarek w kontrataku i nie pozwolił gościom zbudować trzypunktowej przewagi.

3
4
2
1
1
czas 4 SET

Dobre otwarcie partii w wykonaniu VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Drużyna ze stolicy Polski walczy w tym secie o minimum punkt.

2
2
1
1
czas 4 SET

Czwarta runda rozpoczęła się zepsutym serwisem.

2
1
2
1
Czy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zdobędzie komplet punktów?
Tak
Nie
komentarz

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma punkt w kieszeni.

KĘD 25 : 20 WAR
czas 3 SET

Trzecia piłka setowa wykorzystana przez kędzierzynian. Zrobili to po drugiej przerwie na żądanie Nikoli Grbicia. Łukasz Kaczmarek uderzył po bloku poza boisko. 2:1 w meczu dla Grupy Azoty ZAKSY.

5
2
1
KĘD 24 : 18 WAR
czas 3 SET

Aleksander Śliwka zaatakował w pole przeciwnika w trudnym momencie. Kolejne "oczko" wywalczone przez Łukasza Kaczmarka. Piłki setowe.

czas 3 SET

Powalczą jeszcze o trzeciego seta goście, a przynajmniej chcą odzyskać dobry rytm przed czwartą rundą.

czas 3 SET

Jakub Kowalczyk za Piotra Nowakowskiego. Po jego zagrywce Bartosz Kwolek wykorzystał kontratak i zmusił trenera Nikolę Grbicia do przerwania meczu.

1
2
KĘD 21 : 14 WAR
czas 3 SET

Naładowana energią pozostaje jednak drużyna z Kędzierzyna-Koźla. Aleksander Śliwka i David Smith zatrzymali swoim blokiem Jana Króla.

5
2
1
KĘD 19 : 14 WAR
czas 3 SET

Bartosz Kwolek zmniejszył dystans między drużynami atakując sprytnie z prawego skrzydła.

czas 3 SET

Punkt zdobyty przyjęciem. Po jednym odbiciu wpadła w środek pola zdemobilizowanych aktualnie wynikiem warszawiaków.

2
1
1
3
KĘD 18 : 11 WAR
czas 3 SET

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle utrzymuje przewagę. Drużyna z województwa opolskiego na wysokiej skuteczności w ofensywie.

czas 3 SET

Aleksander Śliwka jest dobrze dysponowany w trzecim secie. Przerwa na żądanie trenera gości, którzy żywo krzyczał na swoich podopiecznych.

6
2
1
KĘD 15 : 9 WAR
czas 3 SET

Małe przełamanie zespołu ze stolicy Polski dzięki Bartoszowi Kwolkowi, ale ponownie nie była to akcja zakończona w pierwszym tempie.

4
KĘD 15 : 8 WAR
czas 3 SET

Jan Król wrócił za Igora Grobelnego, który przed momentem huknął w aut.

6
4
1
1
KĘD 14 : 8 WAR
czas 3 SET

Aleksander Śliwka włącza się w punktowanie. Niezadowolone miny gości.

7
2
1
KĘD 13 : 8 WAR
czas 3 SET

Łukasz Kaczmarek skutecznie w kontrataku. Podniosła się wrzawa na trybunach w odpowiedzi na udane akcje gospodarzy.

6
2
1
KĘD 11 : 7 WAR
czas 3 SET

Przerwa na żądanie trenera Andrei Anastasiego. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odskoczyła na cztery "oczka" wymierzając karę za niedokładne przyjęcia warszawiaków.

5
1
KĘD 10 : 7 WAR
czas 3 SET

Na razie najwyższa zaliczka w trzecim secie. Aleksander Śliwka trafił na skrzydle.

6
3
1
1
KĘD 9 : 7 WAR
czas 3 SET

Simone Parodi lepszy w walce na siatce z dwoma przeciwnikami. Nie zadziałała siła złego na jednego.

4
2
1
1
KĘD 8 : 6 WAR
czas 3 SET

VERVA Warszawa Orlen Paliwa zaczęła energicznie i agresywnie blokować. Znalazł na to sposób Łukasz Kaczmarek, który po niewygodnej wystawie Pawła Zatorskiego obił dłonie warszawiaków.

3
3
1
KĘD 6 : 5 WAR
czas 3 SET

Najskromniejsza z możliwych zaliczek przechodzi z jednej na drugą stronę siatki. Nikt się do niej nie przyzwyczaja.

2
1
1
czas 3 SET

Już remis. Igor Grobelny był sprytniejszy w konfrontacji przy siatce od Simone Parodiego.

czas 3 SET

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma dwupunktową zaliczkę. Co prawda Kevin Tillie trafił przed momentem w jej pole, ale dotknął siatki.

czas 3 SET

VERVA Warszawa rozpoczęła trzeciego seta z Igorem Grobelnym w wyjściowym ustawieniu. Pierwsze "oczko" dla mistrza Polski.