Piłki meczowe po kiwnięciu Aleksandra Śliwki.

2
1
GKS 17 : 22 KĘD
czas 4 SET

Przyjezdni nie wyobrażają sobie, że ten mecz potrwa dłużej niż przez jeszcze kilka akcji. Kamil Semeniuk zachował się sprytnie w pobliżu siatki i zaskoczył zrezygnowanych katowiczan.

czas 4 SET

ZAKSA jako pierwsza na granicy 20 punktów w czwartym secie. To konsekwencja zepsutego serwisu.

czas 4 SET

Faluje to wszystko i Gheorghe Cretu raz jeszcze postanowił zażądać przerwy.

czas 4 SET

Niewielu kroków brakuje faworytowi do półfinału mistrzostw Polski. W zespole z Katowic festiwal zmian, który wygląda na akt rozpaczy szkoleniowca. Może to już benefis i pozwolenie dublerom wystąpić w katowickim Spodku.

czas 4 SET

Trzy kolejne punkty wywalczone przez gospodarzy. Pokazują w ten sposób, że do końca meczu nie wywieszą białej flagi. Za drużynami dwie godziny walki i bliżej odniesienia zwycięstwa jest Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

1
GKS 8 : 13 KĘD
czas 4 SET

Aleksander Śliwka rzucił "mięsem" przy platformie sędziego.

2
2
4
1
GKS 7 : 13 KĘD
czas 4 SET

Kolejna skuteczna akcja przyjezdnych. Łukasz Kaczmarek nie miał problem z wpakowaniem piłki w pole przeciwnika po dokładnym dograniu Marcina Janusza. Coraz mniej argumentów w grze katowiczan, którzy żałują przede wszystkim niepowodzenia w trzecim secie.

2
1
GKS 6 : 10 KĘD
czas 4 SET

Inna sprawa, że kędzierzynianie nie zamierzają przedłużać tego meczu. David Smith poczekał z blokiem na przeciwnika. Po jego punkcie jest przerwa na żądanie szkoleniowca ósmego zespołu sezonu zasadniczego.

3
1
1
GKS 6 : 8 KĘD
czas 4 SET

GKS Katowice mobilizuje się do walki. As serwisowy pozwolił zredukować część strat do wicemistrza Polski.

czas 4 SET

Rośnie przewaga rozpędzonych kędzierzynian na początku czwartego seta. Kontratak Marcina Janusza z wykorzystaniem Norberta Hubera. Trener gospodarzy postanowił ściągnąć z boiska nieskutecznego Jakuba Jarosza.

czas 4 SET

Kamil Semeniuk zaatakował na początek czwartego seta.

2
2
1
1
2
Czy czwarty set rewanżu będzie ostatnim?
komentarz

Podopieczni Gheorghe Cretu są o seta od półfinału.

GKS 20 : 25 KĘD
czas 3 SET

Wygrana walka na siatce i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle prowadzi 2:1 w meczu.

czas 3 SET

Norbert Huber i Łukasz Kaczmarek blokiem.

6
4
GKS 19 : 20 KĘD
czas 3 SET

Po przerwie na żądanie trenera, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odwróciła wynik trzema kolejnymi punktami. W tej sytuacji kolejna pauza.

4
1
1
GKS 19 : 17 KĘD
czas 3 SET

Zaliczka odbudowana i Gheorghe Cretu ponownie postanowił rozmawiać z zawodnikami.

1
1
GKS 17 : 17 KĘD
czas 3 SET

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle doprowadziła do remisu kontratakiem z wykorzystaniem Łukasza Kaczmarka. Przykre dla publiczności w Katowicach było wcześniejsze nieporozumienie Jakuba Jarosza z Bartoszem Mariańskim. Puścili oni bezpańską piłkę we własne pole.

2
1
1
GKS 16 : 14 KĘD
czas 3 SET

Przerwa na żądanie poirytowanego Gheorghe Cretu.

1
GKS 12 : 12 KĘD
czas 3 SET

Bez przełomu, a to już prawie połowa trzeciego seta. Szczęśliwego asa serwisowego posłał Łukasz Kaczmarek. Odbitej od taśmy piłki nie udało się utrzymać w grze ani Micahowi Ma'a, ani Marcinowi Kanii.

czas 3 SET

Po powrocie z przerwy na boisko, katowiczanie zlikwidowali dwupunktowe prowadzenie faworyta. GKS wykazał się w kontrataku. Micah Ma'a skorzystał z zawodnika rozstawionego na lewej flance.