To już koniec emocji na dziś z Hali Azoty. Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

czas 3 SET

Nagroda MVP trafiła w ręce Mateusza Bieńka, środkowego ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

komentarz

Koniec meczu. Łukasz Kaczmarek zaserwował w pół siatki, pieczętując tym samym trzysetowy triumf kędzierzynian.

komentarz

Sam Deroo dał ZAKSIE pierwszego meczbola.

komentarz

Dawid Konarski nie ma absolutnie powodów do zmartwień po zepsutej zagrywce. Przewaga ZAKSY cały czas jest ogromna.

komentarz

Rafail Koumentakis nieczysto trafił w piłkę, posyłając ją poza boisko. Cuprum leży na łopatkach. Zmiana nic nie dała.

komentarz

Kędzierynianie pewnie kontrolują losy meczu, który nieuchronie zmierza ku końcowi. A Benjamin Toniutti po równo stara się rozdzielać piłki między swoich atakujacych.

komentarz

Po nieudanym pierwszym secie w elemencie ataku, Łukasz Wiśniewski wrócił na właściwe tory i już nie spuszcza z tonu.

komentarz

Rafail Koumentakis na razie z jednym błędem i jednym punktowym atakiem na koncie.

komentarz

Lubinianie złapali lekki wiatr w żagle, ale to wciąż mało na wyrządzenie krzywdy kędzierzynianom.

czas 3 SET

Żółtą kartkę otrzymał Sam Deroo.

komentarz

Dawid Konarski zahaczył o blok. Dominacja ZAKSY ciągle się powiększa i wszystko zapowiada szybki koniec pojedynku.

komentarz

Robert Täht zablokowany i miarka się przebrała. Zmienia go Rafail Koumentakis.

komentarz

Kolejne złe przyjęcie Roberta Tähta bezlitośnie wykorzystuje Rafał Buszek.

komentarz

Robert Täht zablokowany. To wyraźnie nie jest dzień Estończyka.

komentarz

Błąd techniczny także po stronie ZAKSY. Popełnił go w przyjęciu Sam Deroo.

komentarz

Fatalny błąd techniczny Łukasza Kaczmarka, skutkujący atakiem w dolną taśmę.

komentarz

Marcus Bohme na początku seta dostał "czapę" od Bieńka, ale po chwili samemu zablokował Rafała Buszka.

komentarz

As serwisowy Rafała Buszka. Pierwsze tak udane otwarcie seta przez kędzierzynian w dniu dzisiejszym.

KĘD 3 : 0 CUP
czas 3 SET

Popisowe otwarcie trzeciego seta w wykonaniu Mateusza Bieńka. Dwa punktowe bloki polskiego środkowego.

czas 2 SET

Teraz przed nami około 10-minutowa przerwa.

komentarz

I ponownie gospodarze potrzebowali tylko jednej szansy na zakończenie seta. Ostatni punkt w drugiej odsłonie zdobył Benjamin Toniutti - asem serwisowym.

komentarz

Łukasz Kaczmarek pomylił się jednak także z dużo łatwiejszej piłki, co sprawiło, że ZAKSA ma aż pięć szans na wygranie drugiego seta.

komentarz

Łukasz Kaczmarek tym razem złapany blokiem. Miał jednak bardzo trudną piłkę.

komentarz

Jeszcze jeden as serwisowy Mateusza Bieńka.

czas 2 SET

Czas dla Cuprum.

komentarz

Punktowy serwis Mateusza Bieńka. "Upolowany" w przyjęciu Robert Täht.

komentarz

Ciąg dalszy świetnej gry Łukasza Kaczmarka sprawia, że lubinianie mają już tylko punkt straty.

komentarz

Dawid Konarski przechytrzony przez Keitha Puparta. Poprawka polskiego atakującego już jednak bezbłędna.

komentarz

Łukasz Wiśniewski ma swoje pięć minut. Świetny fragment gry środkowego w ataku i w polu zagrywki.

komentarz

Raz jeszcze Łukasz Kaczmarek w roli głównej.

komentarz

Łukasz Kaczmarek nie popisał się w zagrywce, ale nadrobił niepowodzenie z pola serwisowego atakiem.

KĘD 13 : 10 CUP
czas 2 SET

Challenge dla gości.

komentarz

Sam Deroo regularnie punktuje w rożnych okolicznościach. Tym razem atakiem z pipe'a i blokiem piłki przechodzącej.