PlusLiga: 6. kolejka
30 paź 2016 14:45
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędozny czas i zapraszamy na kolejne mecze PlusLigi na WP Sportowe Fakty.

komentarz

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Marko Ivović.

komentarz

Rossard kończy mecz 6. kolejki w hali Podpromie. Francuski siatkarz zaatakował daleko po bloku radomian.

komentarz

Radomianie jeszcze się bronią. kończy Wiese.

komentarz

Kolejny blok z Nowakowskim w roli głównej. Meczowa dla Pasów.

komentarz

W kolejnej akcji Kędzierski chciał powtórzyć, lecz Kohut nie tak skuteczny. Blok Piotra Nowakowskiego.

komentarz

Bardzo rzadko Cerrad Czarni grali dzisiaj środkiem. Przed chwilą Zwiech zdobywa punkt właśnie przez tę strefę.

komentarz

Żaliński wykorzystuje potrójny blok Asseco Resovii.

komentarz

Racja po stronie Francuza. Punkt ląduje jednak na konto gospodarzy.

RES 20 : 13 RAD
czas 3 SET

Żaliński kończy atak ale Rossard upomina się o challenge dotknięcia siatki. Kowal spełnia jego prośbę.

komentarz

W obecnym sezonie Asseco Resovia narzekała na 10 minutową przerwę, że niby wybija zawodników z rytmu. Po dzisiejszym meczu w ogóle nie widać aby Pasy miały z tym problem.

komentarz

Autowy atak Bołądzia.

komentarz

Jak na zawołanie. Na czysto Wiese z drugiej linii.

komentarz

Blok-aut Łukasza Wiese. Na czysto ten zawodnik nie zapunktował jeszcze w dzisiejszym meczu.

czas 3 SET

A jednak piłka po bloku! Challenge na wniosek Kowala pokazał, że jednak radomianie dotknęli piłki.

komentarz

Podobnego zagrania próbował Perrin, lecz wybił piłkę daleko bez bloku w aut.

komentarz

Wiese atakuje daleko po bloku.

komentarz

Bartłomiej Bołądź zablokowany.

komentarz

Asseco Resovia próbowała prawym, lewym skrzydłem i środkiem, lecz ostatnie słowo należało do Bołądzia, który idealnie zbił piłkę w sam środek boiska Pasów.

komentarz

Rossard nie zwalnia ręki, a na kontrze skutecznie kończy Ivović.

czas 3 SET

Asseco Resovia zaczyna odjeżdżać Czarnym. O drugi czas prosi Prygiel.

komentarz

Kolejny as Francuza.

komentarz

Rozpędzony Rossard zaserwował z prędokością 111 km/h z czym nie poradził sobie Dustin Watten.

komentarz

Sporo szczęścia Rossarda w tym ataku. Piłka po bloku wyladowała na stronie gości.

komentarz

Po przerwie Bołądź nie dał złapać się blokiem. Wykorzystał ręce Resoviaków.

czas 3 SET

Przerwa dla Cerrad Czarnych Radom.

komentarz

Kolejny blok Asseco Resovii. Powstrzymany Bołądź.

komentarz

Pasy odskakują od rywali. Ostrowski powstrzymany podwójnym blokiem.

komentarz

Kończy Perrin.

komentarz

Festiwal zepsutych zagrywek trwa w najlepsze.

komentarz

Ewidentnie Adnrzej Kowal nie ufa dzisiaj sprawiedliwym spotkania. Prosi o kolejną wideoweryfikację, tym razem nie mając racji.

komentarz

Asseco Resovia mocno przyspieszyła grę. Blokujący z Radomia nie połapali się w tej ostatniej akcji gdy Perrin atakował z lewego skrzydła.

komentarz

Perrin kończy z drugiej linii.

komentarz

Początek seta to przede wszystkim błędy obu ekip.

czas 3 SET

Jak dotąd najczęsciej punktującym spotkania jest Barłomiej Bołądź. Zdobył on 10 punktów atakując z 41 proc. zagrywką.

komentarz

As serwisowy Lemańskiego załatwił sprawę w drugim secie. Asseco Resovia na prowadzeniu już 2:0.

1
komentarz

Delikanie mówiąc Drzyzga nie wstrzelił się z rozegraniem za plecy do Lemańskiego. Dobrze, że środkowy mierzy 217 cm wzrostu bowiem inaczej mogłoby być niekolorowo dla gospodarzy.

1
komentarz

Wojtaszek padł na boisko aby wybronić atak Żalińskiego, lecz dobre 5 sekund po czasie...

komentarz

Emocjonująca akcja i błąd radomian na siatce.

komentarz

Chwilowa przerwa spowodowana problemami z protokołem sędziowskim.

komentarz

Ściana w postaci Lemańskiego nie do przejścia dla Żalinskiego.

komentarz

Przejście linii 3. metra przez Bołądzia. Zaczyna zawodzić ten, który dotychczas jako jedyny przynosił punkty zespołowi.

czas 2 SET

Andrzej Kowal prosi o kolejny challenge jednak tym razem dotyczy on ataku Perrina, a nie zagrywki. Kolejna wstrzelona decyzja trenera Pasów.

komentarz

Rossard zablokowany. Czarni odrabiają straty.

komentarz

Sprytnie Fabian Drzyzga na zagrywce. Radomianie kompletnie zaskoczeni.

komentarz

Zablokowany John Gordon Perrin. Radomianie szukali go w bloku od samego początku spotkania.

komentarz

Bołądź daje odetchnąć swoim defensywnym kolegom i wyprowadza drużynę z impasu.

czas 2 SET

Drugi czas Roberta Prygla.

komentarz

Marko Ivović znów popisuje się punktową zagrywką! Tym razem radomianie nawet nie próbowali jej odbierać.

komentarz

107 km/h serwisu Marko Ivovicia wystarczyło. Punkt dla Pasów.

czas 2 SET

Czas dla Prygla.

1
czas 2 SET

Powtórka z rozrywki. Podobnie jak w pierwszym secie tak i w drugim Andrzej Kowal wstrzelił się z challengem. Sędziowie po serwisie Rossarda zdecydowali o punkcie dla Cerrad Czarnych, lecz trener Pasów poprosił o wideoweryfikację, która pokazała asa serwisowego Francuza.

komentarz

Smith lepszy od swojego vis-a-vis Piotra Nowakowskiego.

komentarz

W kolejnej akcji Francuz nie miał już z tym problemów bowiem Drzyzga wystawił mu na czystą siatkę.

komentarz

Rossard atakuje w antenkę.

komentarz

Bartłomiej Bołądź w akcji. Od jakiegoś czasu tylko on stanowi o sile ofensywy gości.