komentarz

Efektowny blok Filipiaka kończy dzisiejsze starcie! (V set, 11:15).

4
komentarz

Bielszczanie przyjmują na drugą stronę co wykorzystują przyjezdni. Łuczniczka ma piłkę meczową (V set, 10:14).

4
komentarz

Bydgoszczanie tylko czekali na siatce na Janeczka. Już tylko dwa oczka dzielą ich od zwycięstwa (V set, 10:13).

6
komentarz

Yudin znakomicie odebrał i równie fantastycznie zakończył akcję (V set, 10:12).

1
1
komentarz

Katić robi prezent gospodarzom i zagrywa w siatkę (V set, 10:11).

2

O drugą przerwę prosi trener BBTSu.

1
komentarz

Zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisko powraca Vemić.

1
komentarz

Znakomita obrona Czunkiewicza! Cóż za zagranie. Chociaż piłka przechodzi na stronę gospodarzy, to jednak mamy punkt dla Łuczniczki, bowiem w ataku myli się Bartos (V set, 9:10).

1
komentarz

Tie-break jak i całe starcie dają niezwykłe emocje kibicom. Punkt za punkt, atak za atakiem! Cóż za widowisko (V set, 8:8).

1
komentarz

Jurkiewicz bez szans w starciu z Grzechnikiem, a zatem mamy zmianę stron (V set, 8:7).

1
komentarz

Dokładne rozegranie do Filipiaka, który bez większych problemów radzi sobie z blokiem gospodarzy (V set, 7:7).

1
komentarz

Nowakowski robi robotę! Przy takich atakach defensywa BBTSu nie ma za wiele do powiedzenia (V set, 6:6).

1
komentarz

Yudin rozpędza się i zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy (V set, 5:5).

1
komentarz

Błąd w polu serwisowym Jurkiewicza (V set, 5:4).

1
komentarz

Tym razem Jurkiewicz zrehabilitował się za wcześniejszą akcję i popisał się skuteczną zdrapką (V set, 4:3).

1
komentarz

Jurkiewicz tuż obok bloku jednak myli się i posyła piłkę w aut (V set, 4:2).

1
komentarz

Cóż za obrona Bartosa! Niestety bielszczanie oddają piłkę za darmo bydgoskiej ekipie a Ci posyłają w ich stronę bombardującą piłkę (V set, 2:2).

1
komentarz

Znakomita obrona bielszczan, jednak.. gospodarze wpadają w siatkę. (V set, 1:1).

1
komentarz

Pierwszą swoją okazję w kontrze wykorzystują gospodarze po pewnym ataku Kwasowskiego (V set, 1:0).

1

Gromadowski obija ręce Bartosa i przed nami tie-break! Cóż za emocjonujące spotkanie! (IV set, 17:25).

3
komentarz

Jedna z ciekawszych akcji meczu! Bobrowski fantastycznie w obronie, jednak piłka wędruje na stronę bielszczan, którzy skutecznie wybierają się po skosie (IV set, 17:24).

2
komentarz

Bydgoszczanie wpadają w siatkę (IV set, 16:23).

1
2
komentarz

Kwasowki znalazł miejsce tuż obok bloku i posłał bombardującą piłkę w stronę Łuczniczki (IV set, 15:23).

1
komentarz

Mariusz Gaca punktuje na środku (IV set, 14:22).

1
komentarz

Zmiana w ekipie gospodarzy. Siek w miejsce Grzechnika.

1
1
komentarz

Podwójna zmiana w ekipie gości. Wchodzą ponownie Gromadowski oraz Sieńko.

1
komentarz

Nowakowski nie wstrzymuje ręki na środku i.. co to był za atak! (IV set, 13:21).

1
komentarz

Yudin nic nie robi sobie z podwójnego bloku bielszczan. Znajduje dziurę w ścianie BBTSu i umieszcza piłkę w boisku rywala (IV set, 12:20).

1
komentarz

Ciasno po skosie wybiera się Bartos. Jak on zmieścił taką piłkę?! (IV set, 12:19).

1
komentarz

Bieńkowski zagrywa piłkę bezpośrednio w boisku siatkarzy z Bydgoszczy (IV set, 11:19).

1
komentarz

Piłka po zagrywce Katicia niefortunnie odbija się od taśmy i utrudnia przyjęcie gospodarzom. Rozproszeni bielszczanie mają trudności z wyprowadzeniem ataku, co wykorzystuje Jurkiewicz stawiając skuteczny blok (IV set,9:19).

2

Szybka interwencja Makowskiego.

2
komentarz

Ponownie Gryc na czystej siatce rozbija bydgoską defensywę (IV set, 9:17).

1
komentarz

As serwisowy Grzechnika! Gospodarze budzą się i powoli powracają do gry (IV set, 8:17).

1
komentarz

Skutecznie w wolne pole z drugiej linii posyła piłkę Paweł Gryc (IV set, 7:17).

1
komentarz

Grzechnik bardzo mocno, jednak posyła piłkę w aut (IV set, 6:16).

1
komentarz

Jurkiewicz asekuracyjnie na sypie i.. posyła piłkę do Filipiaka który pewnie kończy akcję (IV set, 6:15).

1
komentarz

Siatkarze BBTSu popełniają błąd za błędem, oddając darmowe punkty swoim rywalom (IV set, 5:13).

1
komentarz

Pierwszy skuteczny blok bielszczan w tym secie. Katić nie daje rady przedrzeć się na drugą stronę siatki (IV set, 4:12).

2
komentarz

Dziewięciopunktowa przewaga Łuczniczki po zepsutym serwisie Bartosa (IV set, 3:12).

1
komentarz

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku pojawia się Bieńkowski oraz Gryc.

1
komentarz

Rozwścieczony Janeczek popełnia błąd w ataku (IV set, 2:11).

1
komentarz

Katić robi prezent gospodarzom i posyła zagrywkę w aut (IV set, 2:9).

1
komentarz

Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Vemić, zaś pojawia się Bartos.

1
komentarz

Fantastyczna seria Katicia! Kolejna punktowa zagrywka przyjmującego (IV set, 1:9).

1

O drugą przerwę prosi Chudik.

1
komentarz

Zza linii 9. metra piłkę bezpośrednio w boisko przeciwników posyła Katić (IV set, 1:8).

1
komentarz

Katić posyła piorunującą zagrywkę, która powraca na stronę Łuczniczki. Wykorzystuje to Yudin i wbija soczystego gwoździa w boisku rywali (IV set, 1:7).

1

Przerwa dla szkoleniowca BBTSu.

1
1
komentarz

Bydgoszczanie znakomicie rozpoczęli tego seta. Dodatkowo pomagają im w tym gospodarze, którzy mylą się w ataku, posyłając piłkę daleko w aut (IV set, 1:6).

1
komentarz

No cóż, szybko zainterweniował na to szkoleniowiec BBTSu i na boisko wprowadził Kwasowskiego.

1
komentarz

Lipiński huknął z impetem piłkę, jednak przekroczył przy tym linię 3. metra (IV set, 1:4).

2
komentarz

Bydgoszczanie ofiarnie rzucili się w pogoń za piłką, niestety nieskutecznie (IV set, 1:2).

1
1

Błąd w polu serwisowym Lipińskiego rozpoczyna czwartą partię (IV set, 0:1).

2
komentarz

Storożiłow efektownie kiwa z przechodzącej piłki i tym samym kończy trzecią odsłonę spotkania (III set, 25:22).

1
2
komentarz

Bydgoszczanie jeszcze walczą. Szybka sypa do Nowakowskiego i to kolejna wyratowana piłka setowa (III set, 24:22).

2
komentarz

Słabe przyjęcie gospodarzy. BBTS wyprowadza jednak atak, który w efektowny sposób kończy Janeczek (III set, 24:21).

1
komentarz

Szczurek dogrywa dokładnie do Filipiaka a ten pewnie obija blok BBTSu (III set, 23:21).

1

Czas dla Łuczniczki Bydgoszcz.

1
komentarz

Kamil Kwasowski wykorzystuje przechodzącą piłkę i z impetem wbija ją w boisku rywala (III set, 22:20).

1
komentarz

Na lewym skrzydle Jurkiewicz powstrzymuje blokiem przyjmującego BBTSu (III set, 20:19).

1
komentarz

Świetne wejście Filipiaka, który z na prawym skrzydle obija ręce swoich rywali (III set, 19:18).

1
komentarz

BBTS również przeprowadza małe zmiany. Schodzi Lipiński, zaś na boisku pojawia się Kwasowski.

1
komentarz

Powrotna zmiana w drużynie gości. Na boisku znów widzimy Szczurka oraz Filipiaka.

1
komentarz

Atakujący z Bydgoszczy skutecznie po rękach Janeczka (III set, 18:17).

1
komentarz

Gospodarze nie pozostają bierni i odpowiadają mocnym atakiem ze środka (III set, 18:16).

1
komentarz

Gromadowski dostaje pierwszą piłkę w tym secie i zdobywa kolejny punkt dla swojej drużyny (III set, 17:16).

1
komentarz

Tym razem Katić nie był w stanie powstrzymać rozpędzonego Janeczka (III set, 17:15).

1

Przerwa dla gospodarzy.

1
komentarz

Ponownie blok z Katiciem w roli głównej. Łuczniczka powoli odrabia straty (III set, 16:15).

1
komentarz

Bielszczanie atakują i.. Katić stawia szczelny mur (III set, 16:14).

1
komentarz

Podwójna zmiana w ekipie gości. Schodzą Szczurek oraz Filipiak, zaś na boisku pojawiają się Gromadowski i Sieńko.