Orlen Liga: 25. kolejka
17 mar 2017 18:00
BUD 3 : 2, 15 RZE
czas 5 SET

Torunianki utrzymają się w Orlen Lidze, a rzeszowianki awansowały do półfinału. MVP meczu Marta Wójcik. Dziękujemy za wspólną relację.

2
5
2
komentarz

Sylwia Wojcieska skończyła przechodzącą piłkę!

1
1
komentarz

Ewa Śliwińska nie znalazła dłoni rywalek i atakuje w aut.

1
2
komentarz

Kolejny skuteczny atak w tym meczu Rebecci Pavan. Torunianki dwa punkty od utrzymania!

3
2
1
komentarz

Skuteczny blok torunianek w wykonaniu pary Marta Wójcik - Sylwia Wojcieska.

2
2
1
komentarz

Cieżko zliczyć, która to już skuteczna kiwka Marty Wójcik w dzisiejszym meczu.

1
1
komentarz

Piłka na drugą linię do Patrycji Polak, a przyjmująca skutecznie kiwa.

1
1
komentarz

Rebecca Pavan potężnie po skosie i rzeszowianki nie bronią.

2
2
komentarz

W kolejnej akcji Mirosława Paskowa już bezbłędna w ataku.

komentarz

Mirosława Paskowa kiwała za blok, ale piłka minimalnie wyszła w aut. Zmiana stron.

komentarz

Przerwa nie wybiła z rytmu. Kolejny punktowy serwis Karoliny Szczygieł.

komentarz

As serwisowy Karoliny Szczygieł i szybko o przerwę poprosił Nicola Vettori.

komentarz

Atak w taśmę Patrycji Flakus, która jest jedną z nasłabszych siatkarek w dzisiejszym meczu.

1
1
komentarz

Jeden z niewielu od kilknastu minut autowy atak Rebecci Pavan.

komentarz

W rzeszowskim zespole sędzia odgwizduje błąd dotknięcia siatki.

1
1
komentarz

Ewa Śliwińska zagrywa w aut.

komentarz

Marina Paulava z sytuacyjnej piłki kiwnęła w aut.

komentarz

Sylwia Wojcieska wygrywa walkę na siatce i o czas prosi Lorenzo Micelli.

komentarz

W kontrze nie do zatrzymania Rebecca Pavan.

komentarz

Na początek tie-breaka zablokowana Marina Paulava.

komentarz

Rozpoczynamy decydującą odsłonę meczu. Rzeszowianki w rezerwowym składzie, a piłkę do gry wprowadza Patrycja Flakus.

1
1
1
komentarz

Kapitalna gra Rebecci Pavan i jeszcze lepsza od połowy seta Patrycji Polak spowodowała, że torunianki zdominowały rezerwowy zespół rzeszowski. Jeśli miejscowe wygrają tie-breaka w pierwszym swoim sezonie w Orlen Lidze zapewnią sobię utrzymanie.

1
1
1
komentarz

Zablokowana Ewa Śliwińska i w Arenie Toruń za chwilę tie-break!

1
1
komentarz

Ataki Patrycji Polak w tej partii robią wrażenie. Znów potężne zbicie z lewego skrzydła przyjmującej.

komentarz

Kolejna kontra torunianek i kolejny punkt zdobywa Rebecca Pavan.

1
1
komentarz

Rzeszowianki podbiły atak Rebecci Pavan, ale przy drugim uderzeniu popełniły błąd podwójnego odbicia.

1
1
komentarz

Torunianki nie przyjmują zagrywki Karoliny Szczygieł.

komentarz

Znakomita gra w obronie w ostatnich akcjach torunianek. Z kolei w kontrze od kilku akcji przyjezdne nie mają sposobu na zatrzymanie Patrycji Polak. Kolejny czas dla Micelliego.

2
1
komentarz

Autowy atak jednej z siatkarek rzeszowskiej drużyny.

1
1
komentarz

Rzeszowianki cudem podbiły kiwkę Marty Wójcik, ale przy ataku ze środkas Eweliny Ryznar były już bezradne.

1
1
komentarz

Rebecca Pavan skutecznie z przechodzącej piłki. Coraz bliżej tie-breaka w Arenie Toruń.

2
1
komentarz

Sytuacyjny obrona Marty Wójcik i w kontrze znów zapunktowała Patrycja Polak.

1
1
komentarz

Przyspieszona na lewe skrzydło piłka do Patrycji Polak i przyjmująca nie myli się w ataku. Czas dla Lorenzo Micelliego.

1
1
komentarz

Kolejny bardzo mocny i skuteczny atak po skokie Rebecci Pavan.

1
1
komentarz

As serwisowy Ewy Śliwińskiej.

1
komentarz

Tym razem skuteczna kiwka Karoliny Szczygieł.

komentarz

Podwójny, nie pierwszy w tym secie, blok torunianek.

1
1
komentarz

Zagrywkę w siatkę Patrycji Flakus. Wcześniej kapitalny atak z sytuacyjnej piłki Mirosławy Paskowej.

komentarz

Ewa Śliwińska zaatakowała daleko w aut.

komentarz

Skutecznie kiwa Marta Wójcik, ale rzeszowianki coraz lepiej czytają grę torunianek.

1
1
komentarz

Skuteczny atak z drugiej linii Rebecci Pavan, która wygląda na podrażnioną kilkoma nieskutecznymi atakami sprzed chwili.

1
1
komentarz

Rzeszowianki mogły już prowadzić trzema punktami, ale toruński blok zadziałał.

1
komentarz

Marina Paulava przyjęła niełatwą zagrywkę rywalek, ale w ataku daleko w aut zaatakowała Rebecca Pavan.

komentarz

Kolejny udany atak Paskowej. Tym razem jej zbicia nie podbiła Marina Paulava.

komentarz

Mirosława Paskowa musiała zmierzyć się z podwójnym blokiem torunianek, ale przyjmująca gości zakończyła swoją akcję skutecznie.

komentarz

Rebecca Pavan nie wstrzymuje ręki w ataku i rywalki nie mają sposobu na zatrzymanie lub skuteczne podbicie jej ataków.

1
1
komentarz

Błąd dotknięcia siatki w toruńskiej drużynie.

komentarz

To jest mecz obron w Arenie Toruń! Znów jedna za drugą akcja w defensywie, zakończona potężnym atakiem Rebecci Pavan.

1
1
komentarz

Punktowy atak ze środka Sylwii Wojcieskiej.

1
1
komentarz

Czwartą partię torunianki rozpoczynają od punktowego bloku, w którym prym wiodła Sylwia Wojcieska.

1
1
BUD 1 : 2, 0 RZE
czas 4 SET

Na zagrywce Marta Wójcik. Rzeszowianki nadal w rezerwowym składzie.

komentarz

Pewny atak Patrycji Polak po prostej. Torunianki bezlitośnie wykorzystują rezerwowy skład rywalek, które zrealizowały już cel na ten mecz, i są na drodze do tie-breaka.

1
1
komentarz

Rzeszowianki nie radzą sobie także z drugą zagrywką kanadyjskiej atakującej.