19 lut 2017 14:45
komentarz

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach naszego portalu

komentarz

Set III: 22:25 Koniec meczu! Katarzyna Konieczna stawia kropkę nad "i". Impel zasłużenie zdobywa komplet punktów

komentarz

Set III: 22:24 Fantastyczny atak Hancock, która postanowiła zakończyć akcję z drugiej piłki

komentarz

Set III: 22:22 Aleksandra Wójcik przedłuża nadzieje Mineralnych. Udany atak tej siatkarki z lewego skrzydła

komentarz

Set III: 21:22 Kolejny punktowy atak Ptak! W samej końcówce Mineralne tracą inicjatywę. Czyżby szykowała się powtórka z drugiego seta?

komentarz

Set III: 21:20 Zapowiada się kolejna emocjonujhąca końcówka. Po zepsutej zagrywce Savić i skutecznym bloku Ptak emocje sięgają zenitu

komentarz

Set III: 20:18 Robi się gorąco, więc Hancock korzysta z najpewniejszych opcji w ataku. Katarzyna Konieczna i Monika Ptak nie zawodzą, dzięki czemu goście zmniejszają stratę

komentarz

Set III: 20:16 Przerwa nie pomogła, muszynianki nadal posiadają kontrolę. Skuteczny atak Savić przybliża miejscowe do końcowego triumfu

Marek Solarewicz prosi o czas, bowiem sytuacja dla jego zespołu robi się nieciekawa

komentarz

Set III: 18:14 Znakomita gra w obronie miejscowych owocuje. Skuteczne kontry pozwalają podopiecznym Ryszarda Litwina odbudować przewagę

komentarz

Set III: 14:13 Dobra zagrywka Mędrzyk wytrąciła z rytmu miejscowe. Po asie serwisowym przyjmującej Impela strata tego zespołu wynosi już tylko jeden punkt

komentarz

Set III: 14:11 Rośnie przewaga Mineralnych za sprawą skutecznych ataków Wójcik i Cvetanović

komentarz

Set III: 11:9 Rozkręciła się Cvetanovic, wrocławianki nie mają recepty na ataki Serbki

komentarz

Set III: 9:8 Poderwały się do odrabiania strat Mineralne. Dobre ataki Cvetanović i skuteczny blok Savić wyprowadzają gospodynie na prowadzenie

komentarz

Set III: 5:7 Pomyliła się w ataku Ptak, ale kolejna akcja środkowej Impela już była udana. Odetchnął trener gości, bowiem przewaga jego ekipy niebezpiecznie stopniała

komentarz

Set III: 3:6 Inicjatywa zaczyna przechodzić na strone wrocławianek. As serwisowy Mędrzyk

komentarz

Set III: 2:4 Ptak trafia z obiegniecia, miejscowe nie potrafią znaleźć sposobu na środkową Impela