czas 3 SET

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

2
czas 3 SET

III set (25:23, 25:19, 25:21). Koniec meczu. Ostatni punkt zdobył sprytnym atakiem po prostej Rafał Buszek. ZAKSA dopisała do swojego konta kolejne 3 punkty i z 15 "oczkami" jest liderem grupy A.

7
komentarz

III set (25:23, 25:19, 24:20)Dominik Witczak nie zawiódł przy ataku z piłki sytuacyjnej. Pierwszy meczbol dla ZAKSY.

3
komentarz

III set (25:23, 25:19, 23:20)Rafał Buszek dwukrotnie nadział się na blok. Na wszelki wypadek czas wziął Ferdinando De Giorgi, trener ZAKSY.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 23:17)Kamil Rychlicki zepsuł serwis. To może być "gwóźdź do trumny" dla Noliko.

1
komentarz

III set (25:23, 25:19, 21:16). Kędzierzynianie bardzo aktywni w obronie, ale nie dali rady podbić kiwki Alejandro Vigila.

1
komentarz

III set (25:23, 25:19, 20:14)Mateusz Bieniek ponownie ze środka. A szansę gry na libero dostał po stronie ZAKSY Korneliusz Banach.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 18:12). ZAKSA się bawi. Kolejny cios wymierzył Noliko Dominik Witczak.

2
komentarz

III set (25:23, 25:19, 17:12). Raz jeszcze kędzierzynianie skutecznie przez środek, konkretnie Mateusz Bieniek.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 15:11). Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Błąd Kamila Rychlickiego.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 14:11). Regularne, dobre przyjęcie pozwala kędzierzynianom często korzystać w ataku ze środkowych. A ci nie zawodzą.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 12:10)Kamil Rychlicki nadal zdecydowanym liderem Noliko.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 11:8). Próbował, próbował, aż w końcu trafił. As serwisowym Mateusza Bieńka.

1
komentarz

III set (25:23, 25:19, 9:7)Kamil Semeniuk raz jeszcze na plus w ofensywie. Ponownie nie zawiódł przy uderzeniu z pipe'a.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 7:6)Dominik Witczak po raz drugi nadział się na blok.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 7:4). Kuriozalna sytuacja. Błąd ustawienia po stronie Noliko.

1
komentarz

III set (25:23, 25:19, 5:4)Alejandro Vigil wbił "gwoździa", a Dominik Witczak nieudanie nabił na blok.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 4:1). A błąd popełnił Nikodem Wolański.

1
komentarz

III set (25:23, 25:19, 3:1). Dwie doskonałe akcje w wykonaniu Kamila Semeniuka. Najpierw atak po skosie w 3. metr, a następnie szczelny blok na Andersie Molu.

komentarz

III set (25:23, 25:19, 1:0). Kadrowa rewolucja po stronie ZAKSY. Z wyjściowego składu na boisku pozostali tylko Rafał Buszek , Mateusz Bieniek i Paweł Zatorski.

komentarz

Tym samym kędzierzynianie definitywnie zapewnili sobie zakończenie zmagań w grupie A na 1. miejscu.

czas 2 SET

II set (25:23, 25:19). Ale Rafał Buszek nie pozostał dłużny i pewnie przypieczętował triumf ZAKSY w drugiej partii.

1
komentarz

II set (25:23, 24:19)Kamil Rychlicki jeszcze utrzymuje Noliko w grze.

komentarz

II set (25:23, 23:17)Dominik Witczak pokazał się z dobrej strony, wchodząc na boisko w ramach klasycznej podwójnej zmiany.