Puchar Polski: 1/4 finału
11 sty 2017 18:30
komentarz

III set (25:22, 25:22, 25:18). Koniec meczu. Zakończył go Rafał Buszek, jeden z głównych bohaterów pojedynku. Tym samym ZAKSA zagra w sobotnim półfinale (godz. 14:45) z Jastrzębskim Węglem.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 24:17). Piłka meczowa po ataku Mateusza Bieńka.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 23:17)Rafał Buszek jednak po kilku sekundach raz jeszcze potwierdził swoją wysoką formę.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 22:17)Jakub Wachnik pozwolił złapać kielczanom chwilowy oddech.

komentarz

III set (25:22, 25:22, 21:15)Michał Superlak zatrzymany przez podwójny blok. Wszystko nieuchronnie zmierza ku końcowi pojedynku.

komentarz

III set (25:22, 25:22, 19:14)Dominik Witczak potężnie z przechodzącej. To przejaw manifestacji siły ZAKSY.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 18:14). Bezcenna obrona Pawłą Zatorskiego pozwoliła Samowi Deroo zdobyć niezmiernie ważny punkt.

3
komentarz

III set (25:22, 25:22, 16:13)Rafał Buszek pokazał, że w atakach z pipe'a potrafi być równei skuteczny jak Deroo.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 14:12)Jakub Wachnik nie miał skrupułów i wykorzystał niedokładne przyjęcie po stronie ZAKSY.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 13:10)Jakub Wachnik po rękach. Ale znów wszystko co dobre zaczęło się dla Effectora od świetnej obrony.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 13:8). Asem serwisowym popisał się Patryk Czarnowski. To niezmiernie rzadkie zjawisko.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 11:7). Goście mają czego żałować. Popisali się efektowną obroną, ale jeden z nich dotknął siatki.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 9:6). Na lewym skrzydle na blok nadział się Sam Deroo.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 9:5)Mateusz Bieniek zanotował już kilka znakomitych zagrywek, ale ta wyraźnie mu nie wyszła.

komentarz

III set (25:22, 25:22, 8:3)Dominik Witczak znów obił blok, ale na szczególne słowa pochwały zasłużył Paweł Zatorski , który idealnie wystawił piłkę dołem na dystansie około 10 metrów.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 7:3)Maciej Pawliński przekroczył linię 3. metra. Błędy własne pogrążają kielczan.

1
komentarz

III set (25:22, 25:22, 5:2). Tym razem ZAKSA rozpędza się od początku partii. Popisowe zachowanie w kontrze Dominika Witczaka.

2
komentarz

III set (25:22, 25:22, 3:1). Pomylił się też Michał Superlak, atakując w aut.

1
KĘD 2 : 1 KIE
czas 3 SET

III set (25:22, 25:22, 2:1)Marcin Komenda dotknął siatki przy próbie agresywnej kiwki.

1
komentarz

II set (25:22, 25:22)Benjamin Toniutti zatrzymał blokiem Macieja Pawlińskiego, co już bardzo mocno przybliżyło ZAKSĘ do udziału w turnieju finałowym we Wrocławiu.

1
komentarz

II set (25:22, 24:22)Peter Wohlfahrtstätter zepsuł serwis w krytycznym momencie. Bardzo nieudany fragment gry Austriaka.

1
komentarz

II set (25:22, 22:21). Punktowa zagrywka Jakuba Wachnika przedłużyła nadzieję Effectora na sukces.

1
komentarz

II set (25:22, 22:19). Pojedynczy blok Mateusza Bieńka na Peterze  Wohlfahrtstätterze. Środkowy ZAKSY ponownie odgrywa kluczową rolę w końcówce.

2
komentarz

II set (25:22, 21:19). W aut uderzył Peter Wohlfahrtstätter. Kielczanie negują tą decyzję, ale dziś nie mogą skorzystać z systemu challenge.

1
komentarz

II set (25:22, 20:19). Indywidualny show Mateusza Bieńka na środku siatki pozwolił ZAKSIE w końcu objąć prowadzenie.

komentarz

II set (25:22, 18:18)Rafał Buszek dał drużynie impuls do walki i wyrównał stan rywalizacji w drugiej partii.

komentarz

II set (25:22, 16:17). Kapitalna obrona Pawła Zatorskiego pozwoliła na wykończenie kontry Rafałowi Buszkowi. ZAKSA złapała kontakt z rywalem.