Puchar Polski kobiet: Ćwierćfinał
01 lut 2017 18:00

Developres SkyRes Rzeszów awansuje do półfinału Pucharu Polski, gdzie w najbliższą sobote zmierzy się z Chemikiem Police!

komentarz

Zablokowana Pavan! Skuteczny blok rzeszowianek kończy dzisiejsze spotkanie (III set, 25:21).

3
komentarz

Żabińska stawia pojedynczy blok i gospodynie mają piłkę meczową (III set, 24:21).

1
komentarz

Blok rzeszowianek z Kamenovą w roli głównej! Już tylko dwa punkty dzielą rzeszowianki od awansu do Final Four (III set, 23:21).

komentarz

Kaczmar wybroniła kiwkę torunianek a akcję zakończyła Helić (III set, 22:21).

komentarz

Kamenova wykorzystuje ręce torunianek i znów mamy remis (III set, 21:21).

komentarz

Wojcieska myli się na środku wyrzucając piłkę w aut (III set, 20:21).

komentarz

Budowlane znakomicie w obronie, popędziły nie zważając na bandy reklamowe. Niestety nie utrzymały piłki w grze (III set, 19:20).

komentarz

Rozpędzone torunianki zatrzymują na siatcę Kamenovą (III set, 18:20).

komentarz

Polak posyła kąśliwą zagrywkę w stronę rzeszowianek (III set, 18:19).

komentarz

Nieprzyjemna zagrywka Kaczorowskiej sprawiła, że piłka wróciła na stronę gospodyń. Z lewego skrzydła po skosie wybrała się Kamenova (III set, 18:17).

komentarz

Z mocnym atakiem Kaczorowskiej nie poradziła sobie Pavan (III set, 17:17).

komentarz

Kamenova ustawiła się do obrony, jednak nie spodziewała się kiwki. I mamy remis (III set, 16:16).

Drugi czas wykorzystuje szkoleniowiec z Rzeszowa.

komentarz

Gospodynie jakby stanęły, co wykorzystują przyjezdne i po znakomitym ataku Pavan mają już tylko jedno "oczko" straty (III set, 16:15).

komentarz

Ściana torunianek. Zatrzymują na siatce rozpędzoną Helić (III set, 16:14).

komentarz

Kamenova fantastycznie w obronie, jednak Developres nie wykorzystuje sytuacji (III set, 16:13).

Szybka interwencja Vettoriego.

komentarz

Dwa razy Kaczorowska próbowała przedrzeć się przez blok torunianek. W końcu udało się i rzeszowianki mają już czteropunktową przewagę (III set, 16:12).

komentarz

Znakomita, punktowa zagrywka rzeszowskiej atakującej (III set, 15:12).

komentarz

Ze środka punkt zdobywa Wojcieska (III set, 13:12).

komentarz

Żabińska bierze przykład ze swojej koleżanki i również punktuje po celnej zdrapce (III set, 12:11).

komentarz

Helić wyskakuje do ataku i... zaskakuje swoje rywalki kiwką tuż za blok (III set, 11:10).

komentarz

Dwukrotnie rzeszowianki przyjęły w obronie autowe piłki. Zemściło się to na nich i straciły punkt po ataku Polak (III set, 9:9).

komentarz

Lewandowska wygrywa walkę sam na sam z Hawryłą (III set, 8:8).

komentarz

Po przerwię Pavan myli się w polu serwisowym (III set, 8:7).

O przerwę prosi trener Micelli.

komentarz

Kaczorowska pewnie atakuje, jednak piłka ląduje daleko na aucie (III set, 7:7).

komentarz

Fatalna sypa do Kaczorowskiej. Przyjmująca rozmija się z piłką (III set, 7:6).

komentarz

Gospodynie wyskakują do bloku a przy tym wpadają w siatkę (III set, 7:5).

Przerwa dla ekipy z Torunia.

komentarz

Torunianki gubią się w ataku i wyrzucają piłkę w aut (III set, 7:4).

komentarz

Efektowny a zarazem piekielnie mocny atak Helić (III set, 6:4).

komentarz

Skutecznie ze środka Hawryła (III set, 5:3).

komentarz

Kolerny raz Adela Helić, tym razem punktuje lekkim plasem w sam środek boiska rywalek (III set, 4:3).

komentarz

Bombardujący atak Helić rozbija toruńską defensywę (III set, 3:2).

komentarz

Zza 9. metra posyła piłkę bezpośrednio w boisko rywala Kamenova (III set, 2:2).

komentarz

Skutecznym atakiem popisuje się Polak (III set, 1:2).

komentarz

Już na początku seta dotykają siatki rzeszowianki (III set, 0:1).

Soczysty atak ze środka Żabińskiej kończy drugą partię spotkania (II set, 25:22).

komentarz

Pavan posyła skuteczną zdrapkę w sam środek boiska gospodyń (II set, 24:22).

komentarz

Przyjezdne przekraczają linię 3. metra i mamy pierwszą piłkę setową (II set,24:21).

komentarz

Zablokowana na lewym skrzydle Pavan. Już tylko dwa oczka dzielą rzeszowianki od zwycięstwa w tym secie (II set, 23:21).

komentarz

Sędzia pierwszy odgwizduje podwójne odbicie Borek (II set, 21:21).

komentarz

Lewandowska znakomicie w obronie, jednak piłka wraca na stronę rzeszowianek, które wykorzystują szansę i punktują z lewego skrzydła (II set, 21:19).

O drugą przerwę prosi trener z Torunia.

komentarz

Efektownym, potrójnym blokiem popisują się rzeszowianki, które zatrzymują rozpędzoną Pavan (II set, 20:18).

komentarz

Ta piłka nie miała powędrować do Pavan, jednak atakująca torunianek niespodziewanie wyskoczyła zza pleców środkowej i zdobyła kolejny punkt (II set, 18:18).

komentarz

Ostrzeliwane mocnymi atakami torunianki walczyły, jednak w efekcie zostały zatrzymane podwójnym blokiem (II set, 18:16).

komentarz

Atakująca Budowlanych nie wstrzymuje ręki i z impetem obija ręce rywalek (II set, 16:16).

komentarz

Bardzo długo walczyły obie ekipy o ten punkt. Dopiero skuteczny atak Żabińskiej zakończył niesamowitą akcję (II set, 15:14).

komentarz

Pavan posyła w stronę rzeszowianek piorunujący atak (II set, 14:13).

Szybka interwencja Lorenzo Micelliego.

komentarz

Podwójny blok postrzymuje na lewym skrzydle Helić (II set, 13:12).

komentarz

Ryznar mija się z piłką, koniuszkami palców posyłając zdrapkę w stronę rzeszowianek. Zaskoczone gospodynie nie radzą sobie w obronie (II set, 13:10).

O przerwę prosi szkoleniowiec Giacomini Budowlanych.