1
1
SVK 23 : 23 GER
czas 3 SET

Przy zagrywkach Marcela Luxa niespodziewanie reprezentacja Słowacji doprowadziła do remisu!

czas 3 SET

Jeszcze jedna przerwa na żądanie Andreja Kravarika. Niemcy trzy kroki bliżej zwycięstwa.

1
1
SVK 18 : 21 GER
czas 3 SET

Jeszcze czterech punktów potrzeba siatkarzom z Niemiec, by ekspresowo zejść do szatni w dobrych humorach.

1
1
SVK 16 : 19 GER
czas 3 SET

Była przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Słowacji. Być może ostatnia szansa na obudzenie podopiecznych w tym turnieju.

SVK 15 : 18 GER
czas 3 SET

Tobias Krick skutecznie na środku. Nie miał tam praktycznie przeciwnika.

1
1
SVK 14 : 17 GER
czas 3 SET

Marcus Boehme i Simon Hirsch skutecznie w bloku i reprezentacja Niemiec coraz bliżej zwycięstwa.

czas 3 SET

Ruben Schott przepchnął się z piłką przez słowacką zaporę i za moment Niemcy spróbują wypracować sobie trzypunktową przewagę na przerwie technicznej.

1
1
SVK 12 : 12 GER
czas 3 SET

Michal Petras zareagował żywiołowo na swój udany atak. Rezerwowi Słowacy pozostali na boisku po drugim secie.

1
1
1
SVK 11 : 11 GER
czas 3 SET

Remis, wciąż remis i sporo błędów w polu serwisowym.

1
1
SVK 9 : 9 GER
czas 3 SET

Ruben Schott zaserwował w środek siatki. Także Niemcy popełniają pomyłki po przerwie technicznej.

czas 3 SET

Marcus Boehme dał Niemcom prowadzenie na przerwie technicznej.

2
2
1
SVK 4 : 5 GER
czas 3 SET

Zablokowany Matej Patak i Niemcy wrócili na prowadzenie. Jak przez większą część tego meczu.

2
2
1
SVK 4 : 3 GER
czas 3 SET

Początek trzeciego seta z delikatnym wskazaniem na naszych południowych sąsiadów.

1
1
1
SVK 24 : 26 GER
czas 2 SET

Rozgrywający Słowacji przełożył dłonie przez siatkę i tak zakończył się drugi set.

2
2
1
1
SVK 24 : 25 GER
czas 2 SET

Przed trzecią piłką setową dla Niemców przerwa na żądanie Andreja Kravarika.

czas 2 SET

Simon Hirsch nie przebił się przez blok i Słowacja doprowadziła do walki na przewagi.

czas 2 SET

Christian Fromm w samą linie i piłki setowe dla reprezentacji Niemiec.

czas 2 SET

Ten błąd może mieć bardzo przykre konsekwencje. Niemcy na prowadzeniu i Andrej Kravarik zatrzymał grę.

1
1
SVK 22 : 22 GER
czas 2 SET

Christian Fromm znalazł dziurę w bloku Słowacji i Niemcy nie pozwalają uciec swoim przeciwnikom.

czas 2 SET

Po ataku ze skrzydła zmiana powrotna. Na boisku ponownie zameldował się Christian Fromm.

1
1
1
SVK 21 : 20 GER
czas 2 SET

Michal Petras przypomniał o swoich atomowych zagrywkach i Słowacja na prowadzeniu. Druga przerwa na żądanie Andrei Gianiego.

czas 2 SET

Denis Kaliberda w aut i ponownie remis na tablicy. Partia wchodzi w decydującą fazę.

1
1
1
SVK 17 : 19 GER
czas 2 SET

Tymczasem w przeciwnym zespole Marcel Lux za Stefana Chrtianskiego.

1
1
SVK 17 : 18 GER
czas 2 SET

Ruben Schott na boisku, a jego drużyna zapunktowała w pierwszym tempie.

1
1
SVK 16 : 16 GER
czas 2 SET

Matej Patak zakończył dłuższą akcję i pokazuje, że reprezentacja Słowacji nie pęknie łatwo w tym secie.

czas 2 SET

Christian Fromm daje Niemcom przewagę punktu na przerwie technicznej.

2
2
1
SVK 14 : 14 GER
czas 2 SET

Daniel Koncal wszedł na boisko, gdy stopniała cała przewaga jego zespołu.

SVK 14 : 13 GER
czas 2 SET

Michael Andrei popisał się wybornym blokiem na środku siatki i za moment może nic pozostać z przewagi Słowacji.

1
1
SVK 13 : 11 GER
czas 2 SET

Przewaga reprezentacji Słowacji to efekt świetnych zagrywek. Nie może w tym momencie przerwać ostrzału.

2
1
1
SVK 12 : 9 GER
czas 2 SET

Michal Petras zaserwował asa między dwóch Niemców w samą linię boiska. Selekcjoner Andrea Giani ma tego dość i zażądał przerwy.

czas 2 SET

Simon Hirsch z trudem przerwał duży impas reprezentacji Niemiec.

2
2
3
SVK 9 : 8 GER
czas 2 SET

Michal Petras skontrował po palcach Niemców i reprezentacja Słowacji ma pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie.

1
2
1
1
SVK 8 : 8 GER
czas 2 SET

Remis! Po błędzie Niemców w przyjęciu środkowy reprezentacji Słowacji obił dłonie przeciwnika.

3
1
1
SVK 6 : 8 GER
czas 2 SET

Na przerwie technicznej ponownie prowadzenie Niemców, ale nie mają kolosalnej zaliczki.

1
1
1
SVK 4 : 7 GER
czas 2 SET

Juraj Zatko nie miał pomysłu na ten atak, ani czasu na jego wymyślenie. Trafił w siatkę i szansa na zbliżenie się do Niemców została zmarnowana.

czas 2 SET

Wspomniany Stefan Chrtiansky i Marcus Boehme zdobyli najwięcej - 6 punktów w pierwszym secie.

1
1
1
SVK 2 : 3 GER
czas 2 SET

Stefan Chrtiansky mocno w kratkę, ale akurat przed momentem skutecznie zaatakował.

1
1
1
SVK 0 : 1 GER
czas 2 SET

Simon Hirsch rozpoczął drugiego seta atakiem po bloku w aut.

1
1
1
SVK 18 : 25 GER
czas 1 SET

To już koniec walki w pierwszym secie. Runda pod kontrolą faworyta.

2
2
1
SVK 17 : 24 GER
czas 1 SET

Stefan Chrtiansky zablokowany na lewym skrzydle i jest cała seria piłek setowych dla zespołu z Niemiec.

1
1
1
SVK 16 : 22 GER
czas 1 SET

W tym secie Niemcy nie pozwolą sobie na roztrwonienie przewagi. Różnorodne zagrywki Lukasa Kampy sieją spustoszenie po przeciwnej stronie boiska.

1
1
1
SVK 16 : 20 GER
czas 1 SET

Peter Mlynarcik zaatakował w pół siatki. Takie pomyłki w tej fazie seta są niewybaczalne.

2
2
1
SVK 15 : 19 GER
czas 1 SET

Popsuta zagrywka, później błąd w przyjęciu i nasi zachodni sąsiedzi mają ponownie cztery punkty przewagi. Cały czas są krok, albo kilka przed Słowakami.

2
2
1
SVK 14 : 16 GER
czas 1 SET

Niemcy dotknęli siatki po raz drugi w secie. Andrea Giani zaczyna się powoli denerwować.

2
1
1
czas 1 SET

Po autowej zagrywce Słowaka jest druga przerwa techniczna. Na niej trzy punkty przewagi faworyta.

1
1
1
SVK 12 : 15 GER
czas 1 SET

Milan Bencz oraz Peter Mlynarcik weszli na boisku jeszcze przed przerwą techniczną.

1
1
SVK 11 : 13 GER
czas 1 SET

11. punkt dla Słowacji wskutek błędu reprezentacji Niemiec. Jeszcze może być gorąco w pierwszym secie. Na złe początki meczów zwracał uwagę selekcjoner Andrej Kravarik i chciał poprawić ten element.

2
1
1
SVK 9 : 12 GER
czas 1 SET

Marcus Boehme odpowiedział na atak Petera Ondrovicia, który w przeszłości reprezentował kluby w Niemczech.

1
1
1
SVK 7 : 11 GER
czas 1 SET

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Słowacji. Chce przekazać swoim podopiecznym sposób na zmniejszenie przewagi przeciwnika.

2
1
1
SVK 7 : 10 GER
czas 1 SET

Denis Kaliberda znalazł dziurę między blokującymi siatkarzami w czerwonych koszulkach.

1
1
1
czas 1 SET

Po przerwie technicznej skutecznie na środku Emanuel Kohut.

1
1
1
SVK 5 : 8 GER
czas 1 SET

Trzy punkty przewagi reprezentacji Niemiec na pierwszej w tym meczu przerwie technicznej.

1
1
1
SVK 4 : 6 GER
czas 1 SET

Emanuel Kohut zablokowany na środku. Kapitan reprezentacji Słowacji obdarzony dużym zaufaniem przez rozgrywającego, ale przegrał pojedynek.

1
1
1
SVK 4 : 4 GER
czas 1 SET

Nie pozwolili na daleką ucieczkę Słowacy i już remis w pierwszym secie.

2
1
1
SVK 0 : 3 GER
czas 1 SET

Skutecznie blokowali i bronili na początku meczu Niemcy, co pozwoliło im ekspresowo zdobyć przewagę.

1
1
1
17:01

Dobiegła końca rozgrzewka, więc czas na prezentację obu drużyn. Niemcy w białych koszulkach i czarnych spodenkach, a Słowacja na czerwono.

1
Kto wygra mecz?
Słowacja
Niemcy

Słowacja poniosła dwie porażki 1:3 z Czechami i 0:3 z Włochami. W poniedziałek będzie się bronić przed szybkim odpadnięciem z turnieju.

17:01

Dotychczas reprezentacja Niemiec wygrała 3:2 z Włochami i 3:0 z Czechami.

1
1
17:01

Reprezentacja Niemiec zamierza potwierdzić swoją wyższość nad rywalami w grupie B zwycięstwem z dotychczas najsłabszą Słowacją. Do meczu dwóch sąsiadów Polski dojdzie w Szczecinie.