Liga Mistrzyń: Grupa A
11 sty 2018 18:00
RZE 17 : 25
czas 3 SET

Efektowna kiwka rozgrywającej CS Volei Alba Blaj kończy trzecią partię a zarazem całe spotkanie. Ekipa z Rumunii wraca do domu bez straty seta.

RZE 16 : 24
czas 3 SET

Psuje zagrywkę Helene Rousseaux. Piłka meczowa dla rumuńskiego zespołu.

RZE 16 : 23
czas 3 SET

Po piorunującym ataku Cleger Abel, do akcji przystępuje Rousseaux i zdobywa szesnasty punkt.

RZE 15 : 22
czas 3 SET

Rousseaux mocno i skutecznie.

RZE 14 : 22
czas 3 SET

De Aquino ze środka i przyjezdne dzieli już tylko trzy "oczka" od zwycięstwa.

RZE 14 : 21
czas 3 SET

W odpowiedzi po prostej atakuje Rousseaux. Rzeszowianki są już raczej pewne swojej nienajlepszej sytuacji na boisku.

RZE 13 : 21
czas 3 SET

Cóż to był za atak! Soczystego gwoździa wbija rzeszowiankom w boisko Cleger Abel.

RZE 13 : 20
czas 3 SET

Nieudana zagrywka Aleksandry Crncević.

RZE 12 : 20
czas 3 SET

Pojedynczy blok Onyejekwe! Na siatce tym razem zatrzymana skuteczna jak dotąd Monika Ptak.

RZE 12 : 19
czas 3 SET

Crncević sprawnie obija ręce rzeszowianek i CS Volei pewnie zmierza po wygraną.

RZE 11 : 18
czas 3 SET

Atakująca rehabilituje się za poprzednie akcje i przerywa fatalną serię.

RZE 10 : 18
czas 3 SET

Błędy, błędy rzeszowianek, co jest wodą na mlyn dla ekipy z Rumunii! W ataku myli się Adela Helić. Piłka ląduje na aucie.

RZE 10 : 17
czas 3 SET

Podopieczne Micelliego totalnie nie radzą sobie w tym spotkaniu. Fatalne błędy i brak komunikacji sprawia, że nie potrafią skończyć kolejnego ataku, zaś bezlitosną dla swoich rywalek jest Creger Abel.

1
RZE 10 : 16
czas 3 SET

Chaos na boisku po stronie Developresu SkyRes. Gospodynie gubią się, zaś prosto w blok atakuje Adela Helić. To już sześć "oczek" przewagi CS Volei.

RZE 10 : 15
czas 3 SET

I znów Cleger po bloku! Zawodniczka dzisiaj będzie królową statystyk wraz ze swoim dorobkiem punktowym.

RZE 10 : 14
czas 3 SET

Rzeszowianki nie radzą sobie w defensywie, zaś pewnym atakiem popisuje się po raz kolejny Cleger.

czas 3 SET

O przerwę prosi szkoleniowiec Developresu SkyRes.

RZE 10 : 13
czas 3 SET

As serwisowy Aleksandry Crncević.

komentarz

Zmiana w ekipie z Rzeszowa. Schodzi Blagojević, zaś na boisku pojawia się Klaudia Kaczorowska.

RZE 10 : 12
czas 3 SET

Potrójny blok rumuńskiego zespołu nie do przejścia! Blagojević bez szans w starciu z taką ścianą.

RZE 10 : 10
czas 3 SET

Dwie bardzo dobre akcje w wykonaniu środkowych Developresu SkyRes. Najpierw bombarduje ze środka Żabińska, a po rotacji straszy w bloku Monika Ptak.

RZE 8 : 10
czas 3 SET

Barakowa zaskakuje rywalki i popisuje się już drugą w tym spotkaniu kiwką.

RZE 8 : 9
czas 3 SET

W kolejnej akcji radzi sobie za to Adela Helić, która bombarduje z lewego skrzydła.

RZE 7 : 9
czas 3 SET

Rousseaux próbowała wykręcić piłkę do prostej, jednak została zatrzymana na siatce.

RZE 7 : 8
czas 3 SET

I po raz kolejny ekipa z Rzeszowa nie radzi sobie z przyjęciem zagrywki. A zatem to goście schodzą na przerwę techniczną z prowadzeniem.

RZE 7 : 7
czas 3 SET

Jak nie w polu serwisowym to w ofensywie! Cleger Abel.

RZE 6 : 6
czas 3 SET

Cleger Abel w polu serwisowym i... zagrywka zawodniczki bezpośrednio w boisko!

RZE 6 : 4
czas 3 SET

Właśnie takich zagrań jak teraz, brakuje siatkarkom z Podkarpacia. Rabka wybiera opcję z Moniką ptak i słusznie! Zawodniczka dzisiaj dominuje na środku.

1
1
RZE 5 : 4
czas 3 SET

Błąd rzeszowianek. Helić przekracza linię 3. metra i juz tylko jeden punkt przewagi.

1
1
RZE 5 : 3
czas 3 SET

Bardzo dobrą serię Developresu przerywa Onyejekwe, która straszy swoim atakiem na środku siatki.

1
1
RZE 5 : 2
czas 3 SET

Rousseaux na kontrze, a po chwili z przechodzącej piłki kończy Monika Ptak! Rzeszowianki odskakują na trzy "oczka".

1
1
RZE 3 : 2
czas 3 SET

Uruchomiona Monika Ptak. Środkowa bombarduje Rumunki swoim atakiem.

RZE 2 : 2
czas 3 SET

Natychmiastowa odpowiedź Cleger Abel, która mimo słabszej końcówki poprzedniego seta, jest dzisiaj nie do zatrzymania.

RZE 2 : 1
czas 3 SET

I po raz kolejny, tym razem po skosie - Adela Helić.

RZE 1 : 1
czas 3 SET

Potężnie w blok uderzyła atakująca rzeszowskiego kolektywu. Piłka wyszła na aut, a zatem punkt dla Developresu.

RZE 0 : 1
czas 3 SET

Fatalnie rozpoczynają kolejną odsłonę siatkarki znad Wisłoka. Myli się Blagojević.

czas 2 SET

Nie było błędu, a zatem punkt pozostaje po stronie CS Volei Abla Blaj.

czas 2 SET

Trener Lorenzo Micelli prosi jednak o challenge...

RZE 25 : 27
czas 2 SET

Rzeszowianki nie wykorzystują dogodnej sytuacji i szansę na wygranie seta mają Rumunki. Pewnie atakuje Cleger Abel!

RZE 25 : 26
czas 2 SET

Tym razem punkt zdobywa Crncević i piłka setowa dla przyjezdnych.

RZE 25 : 25
czas 2 SET

Julia Andruszko show! Oprócz dwóch znakomitych bloków, siatkarka dorzuca potężny atak z lewego skrzydła.

RZE 24 : 25
czas 2 SET

Adela Helić staje po raz kolejny za linią 9. metra i... tym razem zagrywa w siatkę.

RZE 24 : 24
czas 2 SET

Julia Andruszko! Znakomita zmiana Developresu SkyRes! Saraouru zablokowana przez rzeszowską atakującą.

RZE 23 : 24
czas 2 SET

Saraouru zablokowana przez Julię Andruszko.

RZE 22 : 24
czas 2 SET

Myli się Cleger Abel, która niemal przez całe spotkanie była nie do zatrzymania.

RZE 21 : 24
czas 2 SET

Tym razem na siatce dominują rzeszowianki! Developres SkyRes popisuje się efektownym blokiem!

1
1
RZE 20 : 24
czas 2 SET

Cóż to była za "czapa"! Rumunki zatrzymują na siatce rzeszowską atakującą.

RZE 20 : 23
czas 2 SET

Cleger Abel króluje dzisiaj na boisku! Siatkarka bombarduje rzeszowianki i jest niewątpliwie najlepszą zawodniczką dzisiejszego spotkania.

czas 2 SET

Dwudzieste "oczko" zdobywa z prawego ataku po skosie trafia Helić!

RZE 18 : 22
czas 2 SET

Krótka przerwa nie przynosi efektów. Kolejny nieskończomy atak rzeszowianek, za to Cleger Abel kończy kontratak.

czas 2 SET

Przerwa dla trenera Micelliego.

RZE 18 : 21
czas 2 SET

Na drugą stronę siatki nie przedziera się także Blagojević. Przyjmująca zatrzymana przez rumuński blok.

RZE 18 : 20
czas 2 SET

Developres SkyRes traci kontakt punktowy po zepsutym ataku Adeli Helić. Zawodniczka z sytuacyjnej piłki atakuje w siatkę.

RZE 18 : 19
czas 2 SET

A teraz drużyny idą cios za cios. Punkt zdobywa Saraoru. Zawodniczka wybiera się w tej akcji po prostej.

RZE 18 : 18
czas 2 SET

Natychmiast odpowiada Adela Helić i znów na tablicy mamy remis.

RZE 17 : 18
czas 2 SET

Onyejekwe atakuje w aut i... mamy challenge. Decyzja natychmiastowa - Siatkarka uderza po rękach Katarzyny Żabińskiej.

RZE 16 : 17
czas 2 SET

Bardzo dobrą passę Developresu SkyRes przerywa... Cleger Abel.

1
1
RZE 16 : 16
czas 2 SET

Ściana rzeszowskiego kolektywu! W roli głównej Żabińska.

1
1
RZE 15 : 16
czas 2 SET

Fatalne zagranie siatkarek CS Volei. Po próbuje ataku z szóstej strefy, do wykorzystania kontre mają gospodynie. Egzekutorką Adela Helić!

1
RZE 14 : 16
czas 2 SET

Blok-aut po potężnym ataku Cleger. Po przerwie technicznej odpowiada jej na to Rousseaux, która posyła piłkę po prostej.

RZE 13 : 15
czas 2 SET

Dwie znakomite akcje w wykonaniu drużyny znad Wisłoka. Najpierw Blagojević zaskakuje sprytną kiwką, a po chwili z obiegnięcia kończy Monika Ptak.

RZE 11 : 15
czas 2 SET

Siłą napędową ekipy z Rumunii jest zdecydowanie Cleger Abel. Rzeszowianki dwoją się i troją próbując zatrzymać siatkarkę, jednak nieskutecznie! Zawodniczka nie wstrzymuje ręki i pewnie rozbija rzeszowską defensywę.

RZE 11 : 14
czas 2 SET

Bardzo mocno obija blok Jelena Blagojević. Piłka wychodzi na aut.

czas 2 SET

Potężny cios Adeli Helić, jednak po chwili odpowiada mocnym zagraniem Cleger Abel, która znajduje dziurę w bloku.

RZE 8 : 11
czas 2 SET

Mimo starań rzeszowskiego kolektywu, ekipa Micelliego nie radzi sobie z potężnymi zagraniami Aleksandry Crncević.

RZE 8 : 10
czas 2 SET

Tym razem Rabka postanowiła posłać piłkę do Żabińskiej, która nie wstrzymuje ręki!

RZE 7 : 10
czas 2 SET

Mimo dobrego przyjęcia Agaty Sawickiej, rzeszowianki tracą punkt. Niedokładne rozegranie Rabki do Rousseaux skutkuje obronionym atakiem. W kontrze ponownie Crncević.

RZE 7 : 9
czas 2 SET

Zabójcza kontra w wykonaniui Crncević i znów ekipa z Rumunii odskakuje na dwa "oczka".

RZE 7 : 7
czas 2 SET

Tym razem błyszczy w ataku Rousseaux, która wybrała kierunek po prostej.

RZE 6 : 6
czas 2 SET

Z obiegnięcia Monika Ptak! Takich ataków brakuje, pewnych a zarazem skutecznych.

RZE 5 : 6
czas 2 SET

Udana praca w obronie, jednak nieco gorzej spisały się rzeszowianki w ofensywie. Blagojević atakuje w siatkę.

RZE 5 : 5
czas 2 SET

Rzeszowianki pobudzone poprzednią akcją popisują się także w bloku. Cleger Abel zatrzymana na siatce.

RZE 4 : 5
czas 2 SET

Potężny w tempo atak Moniki Ptak! Takich akcji potrzebują rzeszowianki.

RZE 3 : 4
czas 2 SET

Kolejna szansa na punkt dla przyjezdnych. Atak rzeszowianek nadal pozostawia wiele do życzenia... Szczęśliwie dla gospodyń myli się jednak Saraoru.

RZE 2 : 4
czas 2 SET

Zagrywa Onyejekwe i... Piłka zatańczyła na taśmie i spadła na stronę Developresu SkyRes.

RZE 2 : 3
czas 2 SET

No i kolejne "oczko" na koncie gości. Nie do zatrzymania na prawym ataku Cleger Abel.

RZE 2 : 2
czas 2 SET

W polu zagrywki myli się Crncević.

RZE 1 : 1
czas 2 SET

Chociaż siatkarki z Podkarpacia źle rozpoczęły drugiego seta, to następny punkt już zdobyły! Z prawego pewnie Adela Helić.

RZE 19 : 25
czas 1 SET

Rousseaux myli się w polu serwisowym, a zatem koniec seta!

RZE 19 : 24
czas 1 SET

I po raz kolejny piłka wędruje na środek siatki do Żabińskiej, która w tym ataku nie wstrzymała ręki.

RZE 18 : 24
czas 1 SET

Gospodynie nadal walczą! Pewnie ze środka punktuje Żabińska!

RZE 17 : 24
czas 1 SET

Andruszko zatrzymana na siatce, a zatem piłka setowa dla przyjezdnych.

1
RZE 17 : 23
czas 1 SET

I znów fatalny błąd. Nieporozumienie Rabki z Żabińską.

RZE 17 : 22
czas 1 SET

Tym razem pewnie Crncević na kontrze. Podopieczne Lorenza Micelliego popełniają błąd za błędem, nie potrafiąc skończyć pierwszego ataku.

RZE 16 : 21
czas 1 SET

Czwarte "oczko" pod rząd wędruje na koncie przyjezdnych. Cleger Abel kończy kontratak. To już pięć punków przegagi CS Volei.

RZE 16 : 20
czas 1 SET

Do puli asa serwisowego dokłada Barakova.

RZE 16 : 19
czas 1 SET

A jednak na nic te kilka wygranych akcji. Rumunki rehabilitują się za te kilka straconych punktów i dominują w ofensywie.

RZE 16 : 17
czas 1 SET

Na boisku pojawiła się Kaczorowska i od razu siatkarka zaskakuje rywalki sprytną kiwką.

RZE 15 : 17
czas 1 SET

Po dobrym przyjęciu, Rabka postanawia posłać piłkę do Rousseaux. Znakomite rozegranie plus potężny ataku to kolejny punkt dla ekipy z Rzeszowa!

RZE 14 : 16
czas 1 SET

Sawicka znakomicie poradziła sobie z zagraniem Rumunek. Gospodynie miały szansę na wykorzystanie kontry i udało się! Pewnie i skutecznie Blagojević.

1
1
RZE 13 : 16
czas 1 SET

Cóż za atak Adiny Salaoru! Chociaż ekipa z Rzeszowa popracowała w obronie, to jednak punkt powędrował na konto przyjezdnych. A zatem CS Volei schodzi nadrugą przerwę techniczną z trzypunktowym prowadzeniem.

RZE 13 : 15
czas 1 SET

Po znakomitym ataku, Cleger Abel wędruje w pole serwisowe i... psuje zagrywkę.

RZE 12 : 15
czas 1 SET

Rzeszowski blok nie straszny Cleger Abel. Zawodniczka wysoko nad rękami rywalek.

1
1
RZE 12 : 14
czas 1 SET

A na boisku cios za cios! Po potężnym ataku Rumunek punktuje z prawego skrzydła Blagojević.

1
1
RZE 11 : 13
czas 1 SET

Rzeszowianki szybko rehabilitują się za poprzednią akcję i dokłądne dogranie wykorzystuje Rousseaux, która rozbija rumuńską defensywę.

1
1
1
RZE 10 : 13
czas 1 SET

Fatalny błąd Developresu SkyRes. Adela Helić atakuje w aut! Zmusza to Lorenza Micelliego do natychmiastowej reakcji. Na boisku pojawia się Julia Andruszko.

RZE 10 : 12
czas 1 SET

Cleger Abel posyła piorunujący cios. W obronie nie radzi sobie Rousseaxu!

czas 1 SET

O przerwę prosi szkoleniowiec CS Volei Abla Blaj.

RZE 10 : 11
czas 1 SET

Agnieszka Rabka straszy rywalki swoją zagrywką! Już tylko jeden punkt straty.

RZE 9 : 11
czas 1 SET

Gospodynie mają kontrę i.. wykorzystują ją! Chociaż przyjezdne walczyły w obronie, to nie udało im się utrzymać piłki w grze.

1
1
RZE 8 : 11
czas 1 SET

Po krótkiej przerwie Rousseaux potężnie obija blok.

1
2
czas 1 SET

Szybka reakcja Lorenzo Micelliego.

RZE 7 : 11
czas 1 SET

Dwa punkty pod rząd wędrują na konto przyjezdnych. Ekipa z Rumunii wykorzystuje każdą okazję by skończyć piłkę, zaś rzeszowianki mają problemy z pierwszym atakiem. Tym razem z lewej flanki bombarduje Crncević.

1
1
RZE 7 : 9
czas 1 SET

Po chwili skutecznym plasem popisuje się Monika Plas. Siatkarki z Rumunii zaskoczone!

1
1
RZE 6 : 9
czas 1 SET

Po stronie rzeszowianek "brakuje życia". Adela Helić atakuje prosto w ręce przeciwniczek.

RZE 6 : 8
czas 1 SET

Defensywa Developresu SkyRes po raz trzeci w tym secie nie poradziła sobie z kiwką gości. Kolejne "oczko" dopisuje na swoje konto Salaoru.