WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Piotr Gruszka: Pomogę De Giorgiemu doświadczeniem, wiedzą i energią

 SportoweFakty.TV

- Będę się starał pomóc trenerowi Ferdinando De Giorgiemu moim doświadczeniem, wiedzą i energią. Do swojej pracy podchodzę z dużą pokorą. Bardzo się cieszę, że jestem w sztabie reprezentacji Polski, to zawsze jest powód do dumy - tak o roli asystenta nowego selekcjonera reprezentacji Polski mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Piotr Gruszka, rekordzista pod względem liczby występów w naszej siatkarskiej kadrze. De Giorgi to szkoleniowiec preferujący rządy twardej ręki, a Gruszka nie uważa, by takie podejście było niewłaściwe. 

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Miasto mistrzów - Kielce 0
  Po co mu odpowiadasz? Widać,że to hejter! Zacznij myśleć !Takich to ja z miejsca blokuję!
  Wiesia K. Gruszka - "trener z bardzo miernymi efektami" ???!!! CZŁOWIEKU ,A TY W OGÓLE SIATKÓWKĘ OGLĄDASZ ,CZY ZAJMUJESZ SIĘ TYLKO HEJTERSTWEM ?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Wiesia K. 0
  Gruszka - "trener z bardzo miernymi efektami" ???!!! CZŁOWIEKU ,A TY W OGÓLE SIATKÓWKĘ OGLĄDASZ ,CZY ZAJMUJESZ SIĘ TYLKO HEJTERSTWEM ?
  jarema11 Gruszka może być drugim derektorem Małyszem , nic nie robi, za nic nie odpowiada a uposażenie ( z naszych podatków idzie) Skończmy z tymi zgasłymi gwiazdami. Mogą się realizować jako trenerzy ( Gruszka z bardzo miernymi efektami) pseudodziałacze, posłowie itd bo do czego innego się nie nadają. Jeżeli chodzi o leona, jestem wysoce przeciwny- mozna wziąć oliwę , kupić jeszcze kilku brazylijczyków czy czołowych graczy, nadać im obywatelstwo i mamy druzynę w której nikt nie umie po polsku , łącznie z trenerem i dlatego im potrzebny tłumacz - jakiś małysz czy gruszka. Tylko czy to ma jakikolwiek sens ? Kto chce tą efemerydę oglądać. Ja na pewno nie. Wolę 10-te miejsce w składzie narodowym niż tytuł arcymistrzowski w takim składzie.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • jarema11 1
  Gruszka może być drugim derektorem Małyszem , nic nie robi, za nic nie odpowiada a uposażenie ( z naszych podatków idzie) Skończmy z tymi zgasłymi gwiazdami. Mogą się realizować jako trenerzy ( Gruszka z bardzo miernymi efektami) pseudodziałacze, posłowie itd bo do czego innego się nie nadają. Jeżeli chodzi o leona, jestem wysoce przeciwny- mozna wziąć oliwę , kupić jeszcze kilku brazylijczyków czy czołowych graczy, nadać im obywatelstwo i mamy druzynę w której nikt nie umie po polsku , łącznie z trenerem i dlatego im potrzebny tłumacz - jakiś małysz czy gruszka.
  Tylko czy to ma jakikolwiek sens ? Kto chce tą efemerydę oglądać. Ja na pewno nie. Wolę 10-te miejsce w składzie narodowym niż tytuł arcymistrzowski w takim składzie.
  [ 2 komentarze w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)