Była nieaktywna na instagramie od kilku miesięcy i nagle... Zobacz wyjątkowy film żony Kamila Stocha

Ewa Bilan-Stoch opublikowała 60-sekundowy film z treningu skoczka narciarskiego. Całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Każdy kibic powinien obejrzeć to nagranie.

Dawid Franek
Dawid Franek
Ewa Bilan-Stoch/ w małym okienku screen z filmu pokazujące trening skoczków Instagram / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch/ w małym okienku screen z filmu pokazujące trening skoczków
Młodzi zawodnicy z klubu KS Eve-nement Zakopane wybrali się na zgrupowanie do Planicy. W Słowenii nie mogło zabraknąć Ewy Bilan-Stoch, która jest założycielką i kreatorką Eve-nement Team. Żona jednego z najlepszych skoczków w historii postanowiła uświetnić wspólny wyjazd grupy na minutowym filmie.

Pokazała, jak wygląda trening skoczka narciarskiego od podszewki. Kamera towarzyszyła młodym chłopakom przy przygotowaniach do oddawania skoków, podczas prób oraz po ich zakończeniu. Zostały uchwycone wszystkie ważne momenty, nawet te obrazujące sytuację z wiatrem na skoczni.

Całość robi spore wrażenie, bo tylko potwierdza, jak wiele czynników ma wpływ na to, czy dany skok zawodnika będzie udany.

Pomysł związany z filmem bardzo spodobał się Kamilowi Stochowi, który na codzień jest zawodnikiem KS Eve-nement Zakopane. Osoby, które skomentowały post jego żony również były zachwycone.

Film można zobaczyć tutaj:

Czytaj także:
Ogromna przewaga. Polacy wciąż na czele Pucharu Narodów

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popis nowej gwiazdy Barcy. Tak się przywitał z fanami


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×