"Dla Mojego Mężczyzny". Ukochana Żyły zaskoczyła pomysłem

Marcelina Ziętek zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. "Kobiety przez cały rok w blokach startowych" - napisała.

PB
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła Instagram / instagram.com/marceepan / Na zdjęciu: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
"Wszystkiego Najlepszego Panowie. Kobiety przez cały rok w blokach startowych, żeby o Was dbać, spełniać Wasze marzenia i żeby być dla Was najlepszą wersją siebie. Staram się jak mogę dla Mojego Mężczyzny" - napisała w piątek na Instagramie Marcelina Ziętek.

Ukochana Piotr Żyły nie zapomniała o Międzynarodowym Dniu Mężczyzn, który jest obchodzony w Polsce 10 marca. Aktorka i modelka swój wpis okrasiła świetnym zdjęciem (patrz poniżej).

Nie można odmówić jej kreatywności. Na fotografii widzimy Ziętek w eleganckiej kreacji w... pozie, przypominającej sprinterkę, która ustawia się w blokach startowych.

Foto i sam pomysł na życzenia spodobały się internautom. "Kobieta rakieta", "Pięknie i cudnie", "Dziękuję bardzo", "Dobrze wyglądasz" - skomentowali fani.

Para święto mężczyzn będzie celebrować na odległość. Żyła w piątek rozpocznie bowiem start w turnieju Raw Air w skokach narciarskich. Prolog na skoczni w Oslo zaplanowano o godz. 17:00.

Zobacz:
Morderczy turniej i wielka kasa na stole
Raw Air. Kwalifikacje w Oslo. Gdzie oglądać skoki narciarskie? Kto pokaże transmisję?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznaj człowieka, który strzela gole w... budowlanych rękawicach


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×