Skoki narciarskie. PŚ w Trondheim. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /  Na zdjęciu: Aleksander Zniszczoł
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Aleksander Zniszczoł
zdjęcie autora artykułu

W środę odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Trondheim. Sprawdź, gdzie możesz je zobaczyć w telewizji oraz w internecie.

[h2]

Skoki narciarskie. PŚ w Trondheim. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2] We wtorek najlepsi skoczkowie wznowili rywalizację w cyklu Raw Air, podchodząc do zmagań na małej skoczni w Trondheim. Najlepszy w tych zawodach okazał się Ryoyu Kobayashi, który o 0,9 punktu pokonał Petera Prevca. Liderem turnieju wciąż pozostaje jednak Stefan Kraft.

Polacy w żadnym stopniu nie zachwycili. Trzech co prawda zdobyło punkty Pucharu Świata, ale cała punktująca trójka (Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki i Maciej Kot) sklasyfikowana została w trzeciej dziesiątce.

Teraz Biało-Czerwoni będą mieli szansę na poprawkę na dużym obiekcie w Trondheim. Początek zawodów zaplanowany został na godz. 16:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1 i w TVN.

PŚ w Trondheim w internecie. Stream online, relacja live

Puchar Świata w Trondheim zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, a także na Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek PŚ w Trondheim: 13.03.2024 (środa), godz. 16:00. Transmisja TV: Eurosport 1, TVN. Stream online: Pilot WP, Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Romantycznie. Zobacz, gdzie Justyna Żyła wybrała się z ukochanym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty