Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Skoki. Adam Małysz o zmianach w kadrze skoczków. "Będą duże niespodzianki"

Niebawem powinniśmy poznać polską kadrę skoczków narciarskich na sezon 2020/2021. Adam Małysz już zapowiedział, że szykują się niespodzianki.
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Adam Małysz WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Adam Małysz

Puchar Świata w skokach narciarskich został skrócony z powodu pandemii koronawirusa. Obecnie skoczkowie czekają na decyzje w sprawie Letniej Grand Prix. Nie wiadomo także, jak obecna sytuacja wpłynie na zimowy sezon 2020/2021.

Na razie PZN przygotowuje się zgodnie z planem do kolejnego sezonu. W efekcie niebawem poznamy skład naszej kadry. Adam Małysz zdradził kibicom, że mogą spodziewać się niespodzianek. Być może zostaną do niej włączeni na stałe Tomasz Pilch i Paweł Wąsek.

- Nie mogę tego zdradzić. Jesteśmy na finiszu ustaleń. Będą duże niespodzianki, ale sądzę, że na plus. Mamy teraz ciężkie warunki i nie chodzi tu raczej o to, że kontaktujemy się telefonicznie, ale oczywiście przede wszystkim czekamy na rozwój sytuacji, na co będzie nas stać, na zapewnienie jakich warunków - komentuje Małysz w TVP Sport.

Na razie jest za wcześnie, by mówić, co będzie jesienią i zimą z powodu pandemii koronawirusa. Dyrektor PZN jednak liczy się z tym, że konkursy będą się odbywać bez kibiców.

- Musimy się przyzwyczaić do myśli o zawodach takich jak na koniec Raw Air. Dla zawodników nie jest łatwo skakać przy pustych trybunach, ale z drugiej strony widzowie mogą przecież obejrzeć zawody w telewizji, czy internecie. Lato latem, ale nie wyobrażam sobie zimy bez skoków - przyznaje.

Koronawirus. Małysz i Kajetanowicz walczą z pandemią. Wspomogli szpital w Cieszynie >>

Skoki narciarskie. Michal Doleżal zdradził plan. Szalenie ambitny! >>

ZOBACZ WIDEO: Skoczkowie mogą zarobić mniej. "Z tym się trzeba liczyć"

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (7):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×