Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Ekstaza Szaranowicza i Babiarza po sukcesie Stocha w 2018 roku. "Siedzi sobie i..."

Kamil Stoch w styczniu 2018 roku triumfował w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Telewizja Polska przypomniała radość komentatorów po ostatnim skoku naszego reprezentanta. Warto przeżyć to jeszcze raz.

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Prawie dokładnie trzy lata temu (6 stycznia 2018 roku) Kamil Stoch wygrał - po raz drugi z rzędu - klasyfikację generalną Turnieju Czterech Skoczni. Wygrał również ostatnie zawody - w Bischofshofen. Skokiem na odległość 137 metrów pokonał Andersa Fannemela oraz Andreasa Wellingera. Obaj mieli chrapkę również na końcowy sukces. Nic z tego. Polski skoczek wytrzymał presję.

Te zawody komentowali na antenie TVP - Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz. Teraz telewizja postanowiła przypomnieć emocje, jakie szargały dziennikarzami podczas tych decydujących chwil. Chwil, które przeszły do historii.

ZOBACZ.

"Kamilu, leć, leć daleko po swoją szansę" - głos Szaranowicza dowodził, że doświadczony dziennikarz jest bardzo wzruszony.

Po udanej próbie i oczekiwaniu na wynik Szaranowicz dodał: "Siedzi sobie i w tej chwili pewnie jest oniemiały ze szczęścia".

Przypomnijmy, że Stoch znów ma wielką szansę, aby wygrać - po raz trzeci w historii - TCS. Jest liderem klasyfikacji generalnej przed ostatnimi zawodami, które 6 stycznia 2021 odbędą się w Bischofshofen.

Czytaj także: 69. Turniej Czterech Skoczni. Będzie większa nagroda dla triumfatora turnieju >>

Czytaj także: 69. Turniej Czterech Skoczni. Legenda weszła w skórę Kamila Stocha. "Czujesz się wtedy taki samotny" >>

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Stoch blisko zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. "Faworyt jest jeden. Musiałaby zdarzyć się tragedia"


Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!
Czy Kamil Stoch wygra tegoroczny Turniej Czterech Skoczni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×