SportoweFakty
PŚ w skokach narciarskich: II trening w Titisee-Neustadt
08 gru 2022 16:45
Zakończony
1.D. Kubacki95.8 pkt
2.D. Andre Tande88.0 pkt
3.H. Egner Granerud87.2 pkt
Wyniki konkursu
#ZawodnikKrajOdl. 1Punkty
1D. KubackiPOL143.095.8
2D. Andre TandeNOR141.088.0
3H. Egner GranerudNOR136.587.2
4T. ZajcSVN139.084.6
5M. HayboeckAUT138.084.5
6S. KraftAUT136.084.3
7M. FettnerAUT138.584.2
8A. LanisekSVN135.082.4
9R. JohanssonNOR136.081.3
10K. GeigerGER136.080.9
Wszystkie wyniki
Relacja z zawodów
16:43
Od mocnego uderzenia przygodę z Titisee-Neustadt rozpoczął Dawid Kubacki. Był najlepszy w pierwszym treningu.
2
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
komentarz
Drugi trening, podobnie jak pierwszy, rozpoczął się z belki nr 9.
2
reakcja
reakcja
1
reakcja
reakcja
1
reakcja
Przejdź do pełnej relacji
Puchar Świata 2022/23
Wszystkie tabele
#ZawodnikKrajPkt
1Halvor E. GranerudNORNOR1516
2Dawid KubackiPOLPOL1278
3Anze LanisekSVNSVN1083
4Stefan KraftAUTAUT1003
5Piotr ŻyłaPOLPOL804
6Manuel FettnerAUTAUT584
7Ryoyu KobayashiJPNJPN579
8Andreas WellingerGERGER463
9Jan HoerlAUTAUT445
10Timi ZajcSVNSVN442
11Kamil StochPOLPOL423
12Michael HayboeckAUTAUT414
13Daniel TschofenigAUTAUT396
14Karl GeigerGERGER369
15Johann A. ForfangNORNOR347
16Marius LindvikNORNOR327
17Markus EisenbichlerGERGER324
18Peter PrevcSVNSVN274
19Daniel Andre TandeNORNOR269
20Robert JohanssonNORNOR255
21Ziga JelarSVNSVN250
22Lovro KosSVNSVN247
23Domen PrevcSVNSVN236
24Constantin SchmidGERGER183
25Stephan LeyheGERGER176
26Pius PaschkeGERGER164
27Naoki NakamuraJPNJPN160
28Giovanni BresadolaITAITA151
29Paweł WasekPOLPOL131
30Philipp RaimundGERGER130
31Gregor DeschwandenSUISUI121
32Philipp AschenwaldAUTAUT117
33Clemens AignerAUTAUT96
34Kristoffer E. SundalNORNOR91
35Aleksander ZniszczołPOLPOL59
35Clemens LeitnerAUTAUT59
37Antti AaltoFINFIN51
37Vladimir ZografskiBGRBGR51
39Bendik J. HeggliNORNOR49
40Zak MogelSVNSVN29
41Niko KytosahoFINFIN28
42Ren NikaidoJPNJPN26
43Yukiya SatoJPNJPN21
44Artti AigroESTEST16
44Fatih Arda IpciogluTURTUR16
46Junshiro KobayashiJPNJPN14
46M. Boyd-ClowesKanada14
48Vilho PalosaariFINFIN13
49Erik BelshawUSA12
50Fredrik VillumstadNORNOR10
50Jan HabdasPOLPOL10
52Benjamin OestvoldNORNOR9
53Markus MuellerAUTAUT8
53Tomasz PilchPOLPOL8
55Alex InsamITAITA6
56Andrew UrlaubUSA5
56Yevhen MarusiakUkraina5
58Anders FannemelNORNOR4
58Dominik PeterSUISUI4
58Stefan HulaPOLPOL4
61Felix HoffmannGERGER3
61Keiichi SatoJPNJPN3
61Maximilian OrtnerAUTAUT3
61Maximilian SteinerAUTAUT3
61Simon AmmannSUISUI3
66Danil VassilyevKAZKAZ2
67Kevin MaltsevESTEST1
67Killian PeierSUISUI1
67Roman KoudelkaCZECZE1
67Ulrich WohlgenanntAUTAUT1