Nowy magazyn o darcie w Sportklubie!

Sportklub w 2021 roku przygotował wiele emocjonujących chwil dla fanów darta. Stacja pokaże kilka prestiżowych imprez, a także magazyn „The Darts Show”, który zaprezentuje tę widowiskową dyscyplinę od kulis.

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Krzysztof Ratajski Materiały prasowe / Sportklub / Krzysztof Ratajski
„The Darts Show” to cykliczny, emitowany z częstotliwością raz na miesiąc magazyn, w którym znajdą się najciekawsze fragmenty z zakończonych niedawno turniejów oraz zapowiedzi zbliżających się imprez. I tak w styczniowym odcinku fani będą mogli zobaczyć obszerne podsumowanie zakończonych w pierwszych dniach tego roku MŚ w Alexandra Palace, a w czterech kolejnych zapowiedzi imprez z cyklu Premier League Darts. Oczywiście tematyka poszczególnych odcinków może ulec zmianie, wszystko zależało będzie od tego w jakim tempie będzie rozwijała się pandemia COVID-19 i jak bardzo wpłynie ona na harmonogram darterskich imprez.

Premierowy, godzinny odcinek „The Darts Show” na antenie Sportklubu już w najbliższy czwartek 14 stycznia o godz. 20.25. Kolejne emitowane będą z częstotliwością jednego odcinka na miesiąc i będą miały długość około 30 minut.

Nowy magazyn to niejedyna dobra wiadomość dla fanów darta w naszym kraju, Sportklub planuje bowiem również kilka transmisji z prestiżowych turniejów organizowanych pod auspicjami federacji PDC. Więcej szczegółów już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO: Myśli o NBA kuszą! – wywiad z Adamem Waczyńskim
Czy będziesz oglądał transmisje z darta na antenie Sportklubu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×