"Nie będziemy takimi rodzicami". Radwańska mówi o przyszłości syna

Agnieszka Radwańska w lipcu 2020 roku została mamą. W rozmowie z "Polskim Radiem RDC" zdradziła, że jej syn na pewno spróbuje gry w tenisa. Podkreśliła również jedną ważną rzecz.

DF
Agnieszka Radwańska Instagram / oficjalny profil / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska od 2017 roku jest żoną Dawida Celta, byłego tenisisty, obecnie trenera i eksperta telewizyjnego. Rok później jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii zakończyła karierę i postanowiła, że poświęci się rodzinie.

W 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Kuba. Chłopiec już teraz często towarzyszy mamie podczas tenisowych treningów.

- Na pewno Kuba będzie tenisistą, będziemy go uczyć w tym aspekcie, ale nie wiemy, jak mu to będzie wychodziło. Czas pokaże. Nie będziemy takimi rodzicami, którzy będą próbowali na siłę prowadzić dziecko do tego, czego nie chce robić - powiedziała Agnieszka Radwańska w rozmowie z "Polskim Radiem RDC".

Była zawodniczka podkreśliła również, że mimo zakończenia kariery jej harmonogram wciąż jest napięty. Radwańska nie snuje jednak planów tak bardzo do przodu, jak podczas rywalizacji z tenisistkami w tourze.

Teraz największą radość sprawia jej przebywanie z synkiem. Kto wie, być może w przyszłości również on będzie uprawiał sport.

Czytaj także:
To największa fanka Błachowicza. Jest siostrą znanego komentatora

ZOBACZ WIDEO: Myślisz, że masz zły dzień? To spróbuj przebić tego kolarza


Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×