Demolka! Starcie Załęckiego z Kwiecińskim zakończone w 1. rundzie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Dawid Załęcki szybko wyjaśnił prywatny konflikt z Alanem Kwiecińskim w klatce High League. Podczas gali w Ergo Arenie "Crazy" nie dał szans bardziej doświadczonemu przeciwnikowi.

W tym artykule dowiesz się o:

Ojciec Denisa Załęckiego od pierwszych sekund walczył niemal bez gardy. Jego ciosy pustoszyły jednak obronę przeciwnika. Alan Kwieciński trzykrotnie lądował na deskach po uderzeniach 44-letniego rywala. Sędzia przerwał pojedynek już w pierwszej rundzie. To była egzekucja w stójce.

Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczył w starciu zawodowym i w High League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Przypomnijmy, że na gali wystąpi też jego syn - Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

W walce wieczoru High League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube'a, Marcin Dubiel.

Czytaj także: Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO] Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: "Chciałbym tę walkę zobaczyć". Mamed Chalidow po raz pierwszy ocenił walkę Pudzianowski - Materla

Źródło artykułu: