"Mistrzowskie 30 pkt". Włoszczowska skradła show w "Tańcu z Gwiazdami" [WIDEO]

W poniedziałkowy wieczór, 29 sierpnia, debiut w programie "Taniec z Gwiazdami" zaliczyła Maja Włoszczowska. Była kolarka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W internecie pojawia się mnóstwo pochlebnych opinii na temat jej tanecznych poczynań.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy Instagram / Taniec z Gwiazdami / Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
Chyba każdy chciałby przywitać się z "Tańcem z Gwiazdami" w taki sposób, jak uczyniła to Maja Włoszczowska. Była kolarka spisała się naprawdę doskonale. Partner Roman Osadchiy bez wątpienia stanął na wysokości zadania i znakomicie przygotował ją do debiutu w popularnym show.

"Maja i Roman wytańczyli mistrzowskie 30 punktów" - zauważono na instagramowym profilu "Tańca z Gwiazdami".

Przy okazji poproszono internautów o ocenę występu tej pary. W komentarzach momentalnie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

"Aż miałam dreszcze", "Zdecydowanie najlepsi. W ogóle niedoceniona pani Maja, a jest zdecydowanie największą gwiazdą tej edycji. TZG powinien być wdzięczny pani Mai, że zdecydowała się wystąpić" - czytamy pod nagraniem ukazującym taniec Mai i Romana.

Pojawiła się też opinia, że Włoszczowska "dostała surowe noty". "Najlepsi na razie" - tak brzmi kolejna ocena tego występu.

Czytaj także:
Tak nazwał Małgorzatę po jej debiucie w "Dzień Dobry TVN"
Koniec z MMA? Nowe wyzwanie w karierze pięknej wojowniczki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisiści czy piłkarze? Jest forma!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×