"Moje wszystko". Zdjęcie Lewandowskiej chwyta za serce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Instagram/Anna Lewandowska / Anna Lewandowska pokazała na instagramie najświeższe zdjęcia rodzinne z wakacji.
Instagram / Instagram/Anna Lewandowska / Anna Lewandowska pokazała na instagramie najświeższe zdjęcia rodzinne z wakacji.
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska wrzuciła nową porcję fotografii z wakacji, które spędza z rodziną. Szczególnie jedno ujęcie zapada w pamięć. I ten podpis... Sielanka!

Po odpadnięciu reprezentacji Polski z mistrzostw świata - w 1/8 finału porażka z Francją (1:3) - wielu kadrowiczów Czesława Michniewicza nie wróciło do Polski samolotem przygotowanym dla piłkarzy, a bezpośrednio z Kataru poleciało na wyczekiwane wakacje.

W tej grupie znalazł się kapitan - Robert Lewandowski. Piłkarz zdecydował się spędzić kilka dni na wakacjach, z żoną Anną oraz dwoma córkami. Polski napastnik uzyskał zgodę od szefów Barcelony i może wrócić do Katalonii nieco później - 14 grudnia. Pisaliśmy o tym TUTAJ >>.

Anna Lewandowska wrzuciła na swój profil na instagramie kilka zdjęć z wakacji. Pierwsza fotka może rozczulić. Widać na niej dłonie - Anny, Klary, Laury i oczywiście Roberta. Idealne ujęcie do rodzinnego albumu.

Zobacz sam.

Posługując się strzałkami na powyższym zdjęciu możecie obejrzeć inne zdjęcia. A wszystkie są opisane krótko: "my everything" (po polsku: moje wszystko - przyp. red.).

Przypomnijmy, że Lewandowski podczas MŚ w Katarze strzelił dwie bramki: jedną w meczu z Arabią Saudyjską, drugą w pojedynku z Francją. Nie wykorzystał również rzutu karnego w spotkaniu z Meksykiem.

Czytaj także: "Wyglądał na lekko zrezygnowanego". Borek zauważył to u Michniewicza >>

ZOBACZ WIDEO: Zła atmosfera po powrocie piłkarzy do Polski. "To jest słabe"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty