Trener polskich siatkarzy zaskoczył podczas Gali Mistrzów Sportu. Wszystkich zatkało!

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Piotr Nowak oraz Twitter/Polsat Sport / Na zdjęciu: Nikola Grbić w kwadracie Nikola Grbić podczas przemówienia
PAP / Piotr Nowak oraz Twitter/Polsat Sport / Na zdjęciu: Nikola Grbić w kwadracie Nikola Grbić podczas przemówienia
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w siatkówce otrzymała tytuł Drużyny Roku w 88. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" oraz Polsatu Sport. Trener Nikola Grbić zaskoczył przemówieniem po polsku. Wystosował on apel do kibiców.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" oraz Polsatu Sport. Na niej zostali wyłonieni najlepsi sportowcy Polski, ale nie tylko.

Nagrodę przyznawano także m.in. w kategorii "Drużyna Roku". Statuetkę otrzymała reprezentacja Polski w siatkówce. W 2022 roku kadrowicze zdobyli wicemistrzostwo świata, a także brązowy medal Ligi Narodów.

W związku z tym selekcjoner reprezentacji Nikola Grbić postanowił wygłosić krótkie przemówienie po polsku. Jak sam przyznał, musiał wspomagać się kartką. Ale efekt i tak zrobił wrażenie.

- Dziękuję wszystkim za udany sezon. W sporcie raz wygrywasz, raz przegrywasz. Może nie zawsze jesteśmy w stanie wygrać, ale jestem pewien, że nigdy nie zabraknie emocji. Prosimy o wsparcie niezależnie od wyniku - powiedział Serb.

Czytaj więcej: Rozpędzony LUK Lublin. Nie przeszkodził mu falstart

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przypatrz się dobrze! Wiesz, kto pomagał gwieździe tenisa?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty