Żona Krychowiaka zaskoczyła. W takim wydaniu jej nie widziałeś

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Celia Krychowiak
Instagram / / Celia Krychowiak
zdjęcie autora artykułu

Celia Krychowiak uwielbia dorzucać nowe fotografie w mediach społecznościowych. Jest bardzo aktywna. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów. Jej najnowsza stylizacja różni się od pozostałych.

W tym artykule dowiesz się o:

Celia Krychowiak to jedna z najpopularniejszych WAGs w Polsce. Od ponad dekady jest w związku z Grzegorzem należącym do czołówki piłkarzy reprezentacji. Para zaręczyła się w 2017 roku, a dwa lata temu wzięła ślub.

Połączyło ich zamiłowanie do mody i podróży. Oboje kochają luksus, nie szczędzą pieniędzy na drogie ubrania.

Celia przyzwyczaiła do tego, że publikuje w sieci zdjęcia w wyzywających stylizacjach. W ostatnich miesiącach pochodząca z Francji piękność regularnie dba o formę, a efekty swoich ćwiczeń prezentuje na fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych. Jej metamorfoza wzbudziła zachwyt internautów.

ZOBACZ WIDEO: Katastrofalny błąd Bednarka, świetny mecz "Lewego". Tym żyje polska piłka - Z Pierwszej Piłki #30

Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów. Jej najnowsza stylizacja różni od pozostałych. Celia wrzuciła fotkę z restauracji. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda na zdjęciu bardzo poważnie, sama podpisała fotkę: "Bibliotekarka".

Krychowiakowie obecnie najwięcej czasu spędzają w Arabii Saudyjskiej, gdzie piłkarz gra w barwach Al Shabab. Zjawiskowa Celia świetnie odnalazła się w tamtejszych realiach.

Zdjęcie Celii Krychowiak:

Zobacz też: Rewolucja w hicie Fortuna I ligi. Wisła Kraków odmieniła mecz Thriller z happy endem. Arsenal przerwał złą serię po szalonym meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty