Co za spotkanie! Żona Artura Boruca zaskoczyła fanów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Sara Boruc / Sara Boruc
Instagram / Sara Boruc / Sara Boruc
zdjęcie autora artykułu

Sara Boruc w mediach społecznościowych opublikowała zagadkowy post. Pokazała, z kim poszła na lunch. Fani nie ukrywali zaskoczenia. Żonie Artura Boruca towarzyszyła Celia Krychowiak.

Życiowa partnerka Artura Boruca zamieściła na Instagramie wpis, w którym postawiła na tajemniczość. Ukryła na drugim zdjęciu to, z kim poszła na lunch. Jednocześnie zachęciła swoich fanów, by przesunęli palcem i zobaczyli, kto jej towarzyszył.

To było niemałe zaskoczenie. W Warszawie Sara Boruc gościła Celię Krychowiak. Influencerka i żona Grzegorza Krychowiaka przyjechała do Polski i czas ten wykorzystała, by spotkać się ze swoją wieloletnią przyjaciółką.

Obie poznały się jeszcze w czasach, gdy Boruc grał w reprezentacji Polski. Wspólnie oglądały mecze z udziałem swoich ukochanych. Przyjaźń trwa i to pomimo tego, że Boruc zakończył karierę, a Krychowiakowie mieszkają obecnie w Arabii Saudyjskiej.

Zresztą po komentarzach w sieci widać, że panie pałają do siebie ogromną sympatią. "Moja piękna dusza" - napisała Krychowiak. "Nie mogę się doczekać, aby znów cię zobaczyć" - odpowiedziała jej Boruc.

Czytaj także: Szok! Wielka gwiazda mogła zastąpić Michniewicza Marek Papszun przed hitem w Warszawie. "Zagramy z największym klubem w Polsce"

ZOBACZ WIDEO: Oceniamy reprezentację Polski pod Santosem. Wymownie o Lewandowskim - Z Pierwszej Piłki #35

Źródło artykułu: WP SportoweFakty