"Totalnie wykończona". Dzięki temu żona Krychowiaka ma świetny brzuch

Celia Krychowiak od dłuższego czasu sumiennie trenuje i taki styl życia bardzo się jej spodobał. Dzięki temu francuska modelka może chwalić się perfekcyjnym brzuchem.

RC
Celia Krychowiak Instagram / Na zdjęciu: Celia Krychowiak
Grzegorz i Celia Krychowiakowie obecnie żyją w Arabii Saudyjskiej. Reprezentant Polski jest zawodnikiem Asz-Szabab Rijad, a jego ukochana cały czas realizuje się jako modelka. Od kilku miesięcy ma jednak inną pasję.

Francuska piękność zakochała się w sportowym trybie życia. Już od dłuższego czasu za pośrednictwem Instagrama chwali się regularnymi treningami. Dzięki nim przeszła imponującą metamorfozę.

Celia zawsze była szczupłą kobietą, a teraz dodatkowo ma efektowne mięśnie. Szczególnie widać je na brzuchu. Zaprezentowała je ostatnio. Najpierw pochwaliła się, że zrobiła trening, po którym jest "totalnie wykończona", a potem wrzuciła zdjęcie w bikini.
Fot. Instagram Fot. Instagram
Fot. Instagram Fot. Instagram
Dzieci z Krychowiakiem? Odpowiedziała wprost >> Żona Krychowiaka zaskoczyła. W takim wydaniu jej nie widziałeś >> ZOBACZ WIDEO: Sensacyjna oferta dla Polaka? "Ktoś go proponuje"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×