Lewandowscy nagle parsknęli śmiechem. Wiadomo, co ich tak rozbawiło

Anna Lewandowska uwieczniła, jak uczy się języka hiszpańskiego w towarzystwie męża Roberta. Nagranie, które pojawiło się w sieci, wskazuje na to, że taka aktywność przynosi parze dużo radości.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Anna i Robert Lewandowscy Instagram / Anna Lewandowska / Anna i Robert Lewandowscy
19 lipca 2022 roku doszło do przenosin Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Od tego momentu polski piłkarz razem z małżonką Anną Lewandowską oraz córeczkami Laurą i Klarą wiodą życie w Hiszpanii.

Sportowa para co rusz poznaje nowe elementy hiszpańskiej kultury. Poza tym Lewandowscy odkrywają wyjątkowe miejsca i uczą się języka. Ostatnio trenerka personalna pokazała kolejne zmagania z hiszpańskim.

Za pośrednictwem instagramowego profilu ujawniła, że razem z Robertem uczy się języka hiszpańskiego z wykorzystaniem fiszek. W ten sposób Lewandowscy próbują zapamiętywać różne zwroty.

Na nagraniu padają takie wyrażenia jak "que suerte" (ale szczęście), "confia en ti" (ufam tobie), "cuenos vienes" (dokąd jedziesz), "errores" (błędy) czy też "las mejores" (najlepsze).

Wspólna nauka to dla sportowej pary niezła zabawa. W pewnym momencie filmiku Ania i Robert nie byli w stanie powstrzymać śmiechu. Językowe zmagania mocno ich rozbawiły.
Źródło: Instagram/Anna Lewandowska Źródło: Instagram/Anna Lewandowska
Źródło: Instagram/Anna Lewandowska Źródło: Instagram/Anna Lewandowska
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap

Czytaj także:
Roman Giertych nie wiedział, co to jest. Internauci pospieszyli z pomocą
Tomasz Adamek w nowej dyscyplinie sportu. Wkrótce debiut

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×