Lewandowska w MMA? Te słowa dają do myślenia

Anna Lewandowska w przeszłości trenowała karate i odnosiła w tym sporcie duże sukcesy. Czy jest szansa, że żona Roberta Lewandowskiego spróbuje swoich sił w MMA? Na ten temat wypowiedziała się właścicielka Clout MMA, Julita Górska.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Anna Lewandowska Instagram / instagram.com/annalewandowskahpba/ / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Nowa federacja Clout MMA chce podbić rynek freak fightów w Polsce. Gwiazdą tej organizacji ma być Sławomir Peszko, który już zapowiedział, że w 2024 roku zadebiutuje w MMA. To jednak nie wszystko. Właściciele mają ambitne plany dotyczące ściągnięcia gwiazd, które będą chciały stoczyć walkę w oktagonie.

Podczas konferencji prasowej nowej federacji jej właścicielka powiedziała, co byłoby spełnieniem jej marzenia. Chodzi o Annę Lewandowską.

- Mamy już Sławka Peszkę, który jest łącznikiem między freak-fightami i piłką nożną. Marzyłby nam się występ Anny Lewandowskiej, która ma zaplecze z karate. Czemu nie? Zobaczymy - powiedziała właścicielka Clout MMA Julita Górska.

- W tym momencie pojawiła się na rynku luka, którą wypełniam biznesowo. Chciałabym wprowadzić do tego świata duże nazwiska - dodała.

Pierwsza gala Clout MMA 1 odbędzie się już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.

Czytaj także:
Sędzia starał się rozdzielić zawodników. Wtedy otrzymał potężny cios (wideo)
Kacper Formela i Łukasz Charzewski bronią trofea. Sprawdź wyniki po gali FEN 47

ZOBACZ WIDEO: Błaszczykowski nigdy się nie zastanawiał. Wysłał koszulkę z boiska
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×