Kowalczyk pokazała wzruszające zdjęcie syna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk
Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk
zdjęcie autora artykułu

Justyna Kowalczyk wrzuciła na InstaStories zdjęcie, które chwyta za serce. Na fotografii widoczny jest syn byłej biegaczki narciarskiej w wyjątkowej scenerii.

W tym artykule dowiesz się o:

Mija półtora miesiąca od śmierci Kacpra Tekieliego. Mimo straty ukochanego męża Justyna Kowalczyk stara się żyć normalnie. Przed laty świetna biegaczka narciarska systematycznie w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, przedstawiające swoje prywatne życie. Tak było i tym razem.

Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich wraz ze swoim synem, Hugo, spędza czas na wędrówkach po górach, a dokładniej w okolicach Popradzkiego Stawu. Jest to staw tatrzański, znajdujący się w dolnej części Doliny Złomisk, odnogi Doliny Mięguszowieckiej w słowackich Tatrach Wysokich.

To właśnie z tego miejsca pochodzi wspomniane zdjęcie, która Kowalczyk zamieściła na InstaStories. Na niej możemy zobaczyć piękne widoki górskie. W rogu zdjęcia widoczny jest natomiast dwuletni Hugo.

Instagram/Justyna Kowalczyk
Instagram/Justyna Kowalczyk

Przypomnijmy, że Kacper Tekieli zginął 17 maja 2023 roku w Szwajcarii, w rejonie szczytu Jungfrau. Wspinacz spadł wraz z lawiną podczas zejścia ze szczytu. Planował zdobyć wszystkie 82 czterotysięczniki. Jego pogrzeb odbył się 30 maja w Gdańsku.

Zobacz także: Oto miss Wimbledonu? Wpadka komentatorów

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zastawili pułapki na kolarzy! "Przez takie głupoty..."

Źródło artykułu: WP SportoweFakty