Kolejna zdrada Neymara? Tajemniczy wpis jego partnerki

Czyżby kolejne problemy w raju? Bruna Biancardi w mediach społecznościowych opublikowała tajemniczy post, który może wskazywać, że między nią a Neymarem znów nie jest dobrze.

MB
Na zdjęcu: Neymar i Bruna Biancardi Instagram / Na zdjęcu: Neymar i Bruna Biancardi
Nie ulega wątpliwości, że to bardzo burzliwa i specyficzna relacja. Neymar jest znany ze swojej słabości do pań i trudności z ustatkowaniem się, a Bruna Biancardi marzy o stabilizacji i wybacza byłej gwieździe Paris Saint-Germain jego występki.

Zawodnik saudyjskiego Al-Hilal miał nawet zawrzeć ze swoją partnerką umowę, która... pozwala mu na swobodne relacje z innymi kobietami (---> WIĘCEJ TUTAJ).

W ostatnich dniach Bruna Biancardi podzieliła się tajemniczym wpisem, który opublikowała za pośrednictwem Instastories, czym wywołała ogromne zainteresowanie swoich fanów oraz mediów.

"Jeśli nie jesteś lojalny wobec tych, którzy są przy tobie na co dzień, nie będziesz lojalny wobec nikogo" - napisała enigmatycznie, co tylko podsyciło kolejne spekulacje na temat statusu jej związku z piłkarzem.

ZOBACZ WIDEO: "Król Zlatan". Nie uwierzysz, na jaki pomysł wpadł Ibrahimović

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy Biancardi nie dokonała przypadkiem osobistej refleksji i nie zahaczyła tym samym o temat lojalności Neymara, który ma problemy z wiernością.

Obserwatorzy Brazylijki czekają aż przerwie milczenie i wyjaśni, czy ten zagadkowy przekaz wskazuje na kolejne problemy w relacji z gwiazdorem. Tym bardziej, że już za kilka tygodni narodzi się ich syn.

Czytaj także:
Sensacyjny powrót Szarapowej?! Gorąco po tym nagraniu
Miał dość Polski i wyjechał do Szwecji. Tak dzisiaj żyje

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×