Szokująca umowa Neymara z partnerką

Neymar przez lata łączony był z wieloma kobietami, a plotki o jego niewierności to już legendy. Teraz to już nieaktualne, gdyż piłkarz Paris Saint-Germain układa sobie życie z Bruną Biancardi. Na jaw wyszły szokujące warunki ich umowy.

ŁW
Na zdjęcu: Neymar i Bruna Biancardi Instagram / Na zdjęcu: Neymar i Bruna Biancardi
Przez lata plotkarskie media prześcigały się w doniesieniach na temat miłosnych podbojów Neymara. Piłkarz Paris Saint-Germain łączony był z wieloma kobietami i często były to przelotne znajomości. Wszystko zmieniło się, gdy poznał piękną Brunę Biancardi. Brazylijski gwiazdor ustatkował się, a para spodziewa się dziecka.

Jednak znów pojawiły się plotki o niewierności piłkarza. Kilka miesięcy temu zakochani rozstali się, ale dali sobie kolejną szansę. Według brazylijskich mediów, relacje Neymara z innymi kobietami nie są zdradą. Powód? Szokująca umowa pomiędzy piłkarzem i Biancardi.

Według niej piłkarz może mieć swobodne relacje, ale musi spełnić trzy warunki. "Musi być dyskretny, zawsze musi używać prezerwatywy i nie może całować się w usta" - donosi "Mundo Deportivo", które powołuje się na brazylijskie media.

Dopiero wtedy, gdy Neymar złamie któryś z tych warunków, to dojdzie do zdrady. "To klauzule, które dla dużej części populacji byłyby co najmniej trudne do przyswojenia. Ale teraz doniesienia o niewierności Neymara pozostają bezpodstawne" - dodaje hiszpański dziennik.

Czytaj także:
Męczarnie Francji. Grek wyciągnął pomocną dłoń, a w zasadzie nogę
El. Euro 2024: ładne gole i deklasacja w meczu Anglików z Macedonią Północną

ZOBACZ WIDEO: Błaszczykowski nigdy się nie zastanawiał. Wysłał koszulkę z boiska


Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×