"Nie zawsze wychodzi...". Lewandowska spróbowała nowego tańca

Żona Roberta Lewandowskiego od dłuższego czasu rozwija swoje umiejętności taneczne. Tym razem trenerka fitness zaprezentowała się w stylu dosyć egzotycznym.

PB
Anna i Robert Lewandowscy (na małym foto: trening Lewandowskiej z instruktorem tańca) Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy (na małym foto: trening Lewandowskiej z instruktorem tańca)
Anna Lewandowska, małżonka zawodnika FC Barcelony i reprezentacji Polski - Roberta Lewandowskiego, od kilkunastu miesięcy zgłębia tajniki tańca.

Była mistrzyni karate, obecnie trenerka fitness, ćwiczy m.in. bachatę - pod okiem profesjonalnego tancerza Mathiasa Fonta (więcej TUTAJ).

35-latka w piątek w relacji na InstaStories zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Żona "Lewego" wstawiła bowiem nagranie z próby w... stylu jamajskim.

"Dziś coś nowego dla mnie. Jamaican dance style. Pamiętajcie, że trenuję tylko rok, więc nie zawsze wychodzi jakbym chciała" - podkreśliła w opisie, trochę tłumacząc się z pewnych niedociągnięć na parkiecie.

Lewandowska dodała, że ciągle próbuje nowych stylów tańca. Widać, że sprawia jej to ogromną radość (patrz skany poniżej).

www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz:
To ratuje Lewandowskiej poranki. "Trudno mi wyobrazić sobie bez niej dzień"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Tak spędzili miesiąc miodowy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×