"Świętujemy". Lewandowska ma powody do radości

W domu Lewandowskich pojawiła się kolejna nagroda, lecz tym razem nie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Za swoją działalność w mediach społecznościowych wyróżniona została żona piłkarza.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Anna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska
Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Niemalże każdego dnia żona Roberta Lewandowskiego zachęca internautów m.in. do zdrowego trybu życia, choćby poprzez uprawianie sportu.

Działalność Lewandowskiej w Internecie jest zauważana przez szerokie grono odbiorców. Wystarczy wspomnieć, że konto partnerki piłkarza FC Barcelony na Instagramie obserwuje 5,5 miliona osób.

W czwartkowy wieczór Anna Lewandowska została zaproszona na kongres "International Women in Sports Congress", gdzie odebrała nagrodę "Dona Esport Influencer" za promowanie sportu i kształtowanie zdrowych nawyków w mediach społecznościowych.

"Mamy to! Wspólnie z moim teamem dzisiaj świętujemy. Jestem bardzo szczęśliwa (...). To piękne podsumowanie mojego roku w Barcelonie" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie (zobacz poniżej).

Przypomnijmy, że rodzina Lewandowskich zamieszkuje w Barcelonie od ponad roku. To efekt przenosin Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony.

Zobacz także:
Nietypowe koszulki Aston Villi
Zobacz memy po meczu Legii

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Tak spędzili miesiąc miodowy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×