Dziennikarz oszalał z radości po golach "Lewego". Tylko spójrz na te nagrania [WIDEO]

W sobotę FC Barcelona z wielkimi problemami pokonała Celtę Vigo w spotkaniu La Liga (3:2). Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski. Przy jego golach niezwykłą radość w mediach społecznościowych pokazywał znany dziennikarzy Gerard Romero.

DF
Gerard Romero Twitter / Na zdjęciu: Gerard Romero
Jeszcze do 80. minuty sobotniego meczu FC Barcelona przegrywała z Celtą Vigo 0:2. Później do akcji wkroczył Robert Lewandowski. W ciągu kilku minut polski napastnik zdobył dla zespołu gospodarzy dwie bramki, a później w końcówce spotkania zwycięskie trafienie zapisał na swoim koncie Joao Cancelo.

Tradycyjnie razem z kibicami FC Barcelony spotkanie w internecie na żywo śledził charyzmatyczny kataloński dziennikarz Gerard Romero.

Jego reakcja przy bramkach Lewandowskiego była bezcenna. W swoim stylu Romero przez długi czas krzyczał "Gol" i wymieniał nazwisko napastnika mistrza Hiszpanii. Dziennikarz jest znany z tego, że bardzo emocjonalnie podchodzi do meczów FC Barcelony.

Jego transmisje zazwyczaj cieszą się wielką popularnością wśród kibiców. Jego charyzmatyczność jest niezwykle przyciągająca.