Lewandowska na meczu. Wiadomo, z kim siedziała na trybunach

Anna Lewandowska nie opuszcza domowych spotkań swojego męża. Polska sportsmenka tym razem na trybunach pojawiła się w towarzystwie dwóch modelek.

IK
Anna Lewandowska Instagram / instagram.com/annalewandowska/ / Anna Lewandowska
To już tradycja. Anna Lewandowska ponownie pojawiła się na meczu FC Barcelony rozgrywanym w stolicy Katalonii. Trenerka personalna miała okazję obserwować w akcji swojego męża, który rozegrał całe spotkanie przeciwko Sevilli FC.

"Lewy" tym razem bramki nie zdobył, ale mógł być zadowolony z kompletu punktów dla swojej ekipy po skromnym zwycięstwie 1:0 (więcej o spotkaniu przeczytasz TUTAJ).

Tymczasem Lewandowska na meczu pojawiła się w towarzystwie dwóch modelek, które prywatnie również są żonami piłkarzy Barcelony - Coral Simanovich (życiowa partnerka Sergiego Roberto) oraz Sary Gundogan (żona Ilkaya Gundogana). Pierwsza z nich wrzuciła do mediów społecznościowych krótkie wideo, na którym widać również Lewandowską.

To jednak nie wszystko. W pobliżu WAGs piłkarzy Barcelony siedzi również Tomasz Zawiślak, przyjaciel i bliski współpracownik Lewandowskich.

W ostatnim czasie Lewandowska wyraźnie dobrze czuje się w towarzystwie Gundogan. Kobiety wraz z mężami niedawno były na kolacji w restauracji, a podczas spotkania piłkarze... nie mogli oderwać się od telefonu (zobacz TUTAJ).
Po lewej: Coral Simanovich z Sarą Gundogan, po prawej: Anna Lewandowska z Coral Simanovich, źródło: instagram.com/coralsimanovich/ Po lewej: Coral Simanovich z Sarą Gundogan, po prawej: Anna Lewandowska z Coral Simanovich, źródło: instagram.com/coralsimanovich/
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: legendarny piłkarz zagrał z dziećmi. Zobacz, co zrobił


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Byłe(a)ś kiedyś na trybunach podczas meczu FC Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×