"Nikt nie przyszedł". Pokazał zdjęcie z Marszu Miliona Serc

1 października to ważny dzień w polskiej polityce, a to wszystko z powodu Marszu Miliona Serc organizowanego w Warszawie przez opozycję. Na wydarzeniu nie brakuje osobowości sportowych. Na Instagramie chwytliwy wpis zamieścił Andrzej Wrona.

DF
Andrzej Wrona / w ramce: siatkarz podczas marszu WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Instagram / Na zdjęciu: Andrzej Wrona / w ramce: siatkarz podczas marszu
Marsz Miliona Serc rozpoczął się w samo południe. Bezpośrednim organizatorem jest Koalicja Obywatelska. Do stolicy Polski przyjechały tysiące ludzi z różnych części kraju. Na wydarzeniu przemawiało kilku polityków na czele z Donaldem Tuskiem.

Na marsz postanowił się wybrać także siatkarz Andrzej Wrona, wielokrotny reprezentant kraju, mistrz świata z 2014 roku. Pochwalił się tym na Instagramie, a do tego zamieścił chwytliwy wpis.

Nawiązał przy tym do porannego zwycięstwa polskich siatkarzy z Bułgarią (3:0) w ramach kwalifikacji olimpijskich.

"Najpierw spacerek z Bułgarią, teraz Spacer po DEMOKRACJĘ" - napisał na Instagramie Andrzej Wrona, dodając przy tym żartobliwy hasztag z napisem "nikt nie przyszedł".

W tle było widać banery z demokracyjnymi hasłami. Razem z mężem na wydarzeniu miała pojawić się aktorka Zofia Zborowska, lecz z powodu choroby dzieci, nie mogła pójść w marszu.

Czytaj także:
Polscy siatkarze kontynuują zwycięską passę. Bułgaria efektownie rozbita

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×