Nasza mistrzyni świata zdradziła sekret. Syn czy córka?

Agnieszka Kobus-Zawojska przygotowuje się do nowego wyzwania w swoim życiu: bycia rodzicem. Teraz w mediach społecznościowych pochwaliła się płcią dziecka. Zareagowała Joanna Jędrzejczyk.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Agnieszka Kobus-Zawojska Instagram / oficjalny profil / Agnieszka Kobus-Zawojska
"Cud. Aleeee popłynęliśmy" - napisała w sierpniu Agnieszka Kobus-Zawojska w mediach społecznościowych. Właśnie wtedy - dodając do tego komentarza zdjęcie z ciążowej sesji - ogłosiła światu radosną nowinę o ciąży.

"Zaczęła się nowa olimpiada w naszym życiu" - dodała wtedy. Teraz nasza medalistka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata publicznie zdradziła płeć dziecka.

Po raz kolejny zdecydowała się opublikować piękny kadr z sesji, do którego dodała wymowny hasztag "#BabyGirl".

Wiadomo zatem, że 33-letnia wioślarka będzie miała córeczkę. Czy pójdzie w ślady mamy?

Na opublikowane zdjęcie niemal natychmiast zareagowała m.in. Joanna Jędrzejczyk, która zdecydowanie jest zdania, że ciąża służy naszej wioślarce. "Piękna mama" - napisała krótko była wojowniczka MMA.

Kobus-Zawojska w swojej sportowej karierze osiągnęła wszystko. Ma dwa medale olimpijskie (brąz z 2016 roku z Rio de Janeiro i srebro z 2021 roku z Tokio). W CV są też trzy krążki MŚ (jeden złoty i dwa srebrne) oraz sześć ME (złoty, dwa srebrne i trzy brązowe). Wszystkie wywalczone w czwórce podwójnej.

Zobacz także:
"Żona dała czas do wieczora". Medalista olimpijski tak zastąpił siłownię
Zrobił krzywdę Legii. Zjawiskowa Carmen trzymała za niego kciuki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×