Nagle pojawił się mistrz drugiego planu

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci nagranie, na którym widzimy ją podczas tańca. Córka trenerki Klara i mąż Robert też chcieli zaistnieć.

PB
Anna Lewandowska (na drugim planie: Robert Lewandowski) Instagram / hwww.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska (na drugim planie: Robert Lewandowski)
Żona Roberta Lewandowskiego, Anna, będąc w domu w Barcelonie postanowiła nagrać na TikToka wideo z nowym układem tanecznym. Zadanie wydawało się proste do wykonania, ale... nie obyło się bez problemów.

Trenerka fitness nie przewidziała, że będzie miała "pomocników". Na nagraniu (patrz poniżej) widać w kadrze palce Klary (starszej córeczki pary). Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

W dalszej części filmu niespodziewanie pojawia się piłkarz FC Barcelony i reprezentacji Polski. 35-letni "Lewy", który przejawiał wielką ochotę do tańca, został mistrzem drugiego planu.

"TikTok z moją małą dziewczynką Klarą i..." - podsumowała Lewandowska w opisie migawki.

Internauci mieli ubaw. "Lewy jak zwykle mistrz drugiego planu", "Drugi plan RL9", "Palce wygrywają", "Najważniejsze to dobrze się bawić", "Pozytywni ludzie" - to tylko niektóre komentarze fanów.

Zobacz:
Wciąż ma to coś. Lewandowska pokazała moc
U Lewandowskich już świątecznie. Zobacz, co robili

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisowa para poleciała do raju. Co za zdjęcia!


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×