Już 10 tys. złotych! Rekordowa aukcja Gortata na WOŚP

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Marcin Gortat. W ramce jego aukcja na WOŚP.
Instagram / / Na zdjęciu: Marcin Gortat. W ramce jego aukcja na WOŚP.
zdjęcie autora artykułu

Za nieco ponad półtora miesiąca odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz można licytować niektóre aukcje. Jedna z nich osiągnęła naprawdę wysoką kwotę.

W tym artykule dowiesz się o:

"Tu wszystko gra OK!" pod takim hasłem 28 stycznia 2024 roku zagra po raz 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zorganizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz walki z chorobami płuc po pandemii COVID-19, które wybuchła w 2020 roku.

Mimo że finał odbędzie się za nieco ponad półtora miesiąca to już teraz wystartowały niektóre aukcje. Wśród nich znalazło się też coś dla fanów żużla. Prawdziwą perełkę do licytacji przygotował Marcin Gortat, który jest wielkim fanem czarnego sportu.

Były koszykarz występujący w NBA przeznaczył na licytację lot śmigłowcem na jedną z przyszłorocznych rund cyklu Speedway Grand Prix. Oprócz samego lotu osoba, która wylicytuję tę atrakcję będzie mogła liczyć na kilka ciekawych dodatków.

Są nimi m.in. bilety VIP, zwiedzanie parku maszyn oraz spotkaniem z najlepszymi żużlowcami na świecie. Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną ze wszystkich rund, które zaplanowane są na przyszłoroczny sezon. Cały terminarz można znaleźć TUTAJ.

Do końca licytacji pozostało jeszcze równe 50 dni, a na obecną chwilę (stan na 9 grudnia godz. 15:00) kwota, którą zadeklarowała jedna z osób wynosi... 10 tysięcy złotych. Marcin Gortat jest znany ze swojej działalności charytatywnej, jednak ta aukcja być może przerośnie także jego oczekiwania.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Zobacz także: Przeskoczył skocznię. Niewiarygodny lot w Klingenthal [WIDEO] Powinien paść gol. Ale zobacz, co wtedy zrobił Szczęsny

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
GABOR
10.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Coś mało tu komentarzy. Pewnie moderator wycina każdy, w którym na świętego Jurka pada choć pół krytycznego słowa. Jurek ma medialną ochronkę, jak mało kto.  
avatar
BossSzczecin
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Gortat melepeto czekam na solo pisiorwcu  
avatar
Wywalic Kulesze
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Owsiak lepiej powinien zbierać na ofiary szczypwski na covid, bo producenci szczepionek sięwypieli i dali ani grosza.