"Ostatni dzień w raju". Zdjęcie Jędrzejczyk robi furorę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Instagram / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy i tak zawsze jest w przypadku urlopu. Joanna Jędrzejczyk właśnie pożegnała się z Tajlandią, przesyłając zdjęcie w bikini.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=36982]

Joanna Jędrzejczyk[/tag] zakończyła już karierę sportową, ale na brak zajęć nie narzeka. Była wojowniczka realizuje się m.in. w biznesie, co z pewnością momentami bywa równie męczące, jak regularne treningi.

W drugiej połowie stycznia była mistrzyni UFC postanowiła zrobić sobie urlop. Wybrała miejsce, które doskonale zna, czyli Tajlandię. Tam często leci, aby naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi.

36-latka tym razem połączyła odpoczynek z aktywnością fizyczną. Z jednej strony wylegiwała się nad basenem, łapiąc promienie tajskiego słońca, a z drugiej wpadała na salę treningową, by podszlifować muay thai.

Wakacje jednak dobiegają końca, o czym "JJ" poinformowała na Instagramie. Jędrzejczyk pożegnała się z Tajlandią, wrzucając do sieci zdjęcie w bikini.

"W pełni cieszę się moim ostatnim dniem w raju" - skomentowała.

Córka Żyły świętuje. Była żona opublikowała fotkę >> Wybrała się na wycieczkę w Polsce. Spójrz, gdzie była Lewandowska >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Bajeczny urlop dziennikarki i piłkarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty