Wiesz, czym zajmuje się żona Tomasza Adamka? Lubi tę pracę

Od ponad 27 lat Tomasz Adamek jest w związku małżeńskim ze swoją żoną, Dorotą. Kobieta zawodowo spełnia się w roli pielęgniarki.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Tomasz Adamek z żoną Instagram / Tomasz Adamek / Tomasz Adamek z żoną
Tomasz Adamek swoją żonę Dorotę poślubił 13 października 1996 roku. Para początkowo mieszkała w naszym kraju, ale w 2008 roku małżeństwo wraz z dziećmi przeniosło się do Stanów Zjednoczonych. Tam zamieszkało w mieście Kearny w stanie New Jersey.

Gdy Tomasz Adamek w dalszym ciągu pozostaje aktywny w świecie sportów walki, jego żona także robi to, co lubi, o czym bokser mówił w rozmowie z "Super Expressem". Być może nie wszyscy wiedzą, że kobieta jest pielęgniarką na bloku operacyjnym w jednym ze szpitali na Manhattanie (więcej o rodzinie Adamków możesz przeczytać TUTAJ).

Co ciekawe, w ślady swojej mamy poszły obie córki: Roksana i Weronika. Druga z wymienionych w 2023 roku zakończyła naukę na Quinnipiac University w stanie Connecticut. Niedługo później zdała państwowy egzamin, w efekcie stając się dyplomowaną pielęgniarką.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała

Przypomnijmy, że Tomasz Adamek w trakcie bardzo bogatej kariery stoczył blisko sześćdziesiąt zawodowych pojedynków, z których ponad pięćdziesiąt wygrał. Ponad trzydzieści razy posyłał rywali na deski.

"Góral" wywalczył zawodowy tytuł mistrza świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz organizacji WBC w wadze półciężkiej. Pod koniec września ogłoszono, że Adamek podpisał kontrakt na dwie walki w freakfightowej federacji Fame MMA. Te mają się odbyć w 2024 roku.

Zobacz także:
Lewandowski zmienił fryzurę. Są zdjęcia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×