Adamek dostał pytanie o trawkę. Powiedział to wprost

Tomasz Adamek przed hitową walką z Mamedem Chalidowem w ramach XTB KSW Epic w Gliwicach jest rozchwytywany przez media. Były bokser musiał zmierzyć się także z niecodziennym pytaniem o używki.

MB
Tomasz Adamek Instagram / Tomasz Adamek / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Już 24 lutego dojdzie do gorącego starcia w XTB KSW Epic w Gliwicach pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Chalidowem. Media kują żelazo póki gorące i poświęcają wiele czasu gwiazdom sobotniego pojedynku.

"Góral" chętnie udziela się publicznie i nie odmawia rozmów. Teraz udzielił kolejnego wywiadu na łamach "Super Expressu", a jedno z pytań mogło go nawet lekko zaskoczyć.

- Brałeś w młodości udział w ulicznych bijatykach. A czy kiedykolwiek zapaliłeś trawkę? - usłyszał były bokser, który już wkrótce zadebiutuje w KSW.

- Raz zapaliłem, ale mi nie podpasowało i na tym jednym razie się skończyło - nie krył się z tym Tomasz Adamek. - A czy się biłem? Pewnie, że się biłem. Każdy młody chłopak się bił - kontynuował pięściarz z Żywca.

Warto zaznaczyć, że ostatni wywiad dla "SE" różnił się od innych. Miał nietypową formułę, ponieważ pytania zadawali nie dziennikarze, a czytelnicy "Super Expressu" oraz widzowie kanału "KoloSEum" na YouTube.

Czytaj także:
Został nazwany "ogórkiem". Oto reakcja Chalidowa
"Jest dinozaurem". Szpilka ocenił szanse Adamka

ZOBACZ WIDEO: "Jakby mnie ktoś złapał wózkiem widłowym". Sobiech po walce z Charzewskim na KSW 91
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×