Jest najlepszą przyjaciółką Lewandowskiej. Poznajesz?

Anna Lewandowska od wielu lat przyjaźni się z Aleksandrą Dec. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci wpis, w którym pokazała, jak obie spędziły wolny czas.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Anna Lewandowska / małe zdjęcie: Aleksandra Dec Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska / małe zdjęcie: Aleksandra Dec
Trenerka korzysta z uroków życia w Hiszpanii. W środowe (28 lutego) popołudnie opublikowała na Instagramie wpis, do którego dodała zdjęcia ze swoją najlepszą przyjaciółką. To Aleksandra Dec, z którą Anna Lewandowska zna się od wielu lat.

"Najlepszy przyjaciel + dobra kawa + przejażdżka rowerem po plaży = świetny przepis na piękne popołudnie" - napisała Lewandowska i dodała zdjęcia ze wspólnej przejażdżki oraz picia kawy ze swoją przyjaciółką.

Kim jest Aleksandra Dec? Obie panie znają się z czasów wspólnych występów w reprezentacji Polski karate. Dec ma na swoim koncie medale mistrzostw Polski oraz Europy. Przyjaciółka Lewandowskiej walczyła w en-bu, czyli konkurencji dwójek sportowych. Karierę już zakończyła, ale przyjaźń przetrwała.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Obecnie Dec jest specjalistką od marketingu i organizacji eventów. Jest także ważną członkinią Heathy Teamu Anny Lewandowskiej. Urodziła się 18 czerwca 1981 roku, pochodzi z Łodzi.

"Doświadczona manager ds. marketingu z kilkunastoletnią praktyką w planowaniu, organizacji i realizacji eventów. Była reprezentantka Polski w karate tradycyjnym. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i Europy. Instruktor karate tradycyjnego oraz certyfikowany instruktor Blackroll. Miłośniczka biegów OCR oraz zdrowego odżywiania" - pisała o niej Lewandowska.

Głośno o Aleksandrze Dec zrobiło się, gdy kilka lat temu Lewandowska złożyła jej urodzinowe życzenia w instagramowym wpisie. Od tego czasu "Lewa" wielokrotnie podkreślała, jak ważna dla niej jest przyjaźń z Dec. Obie mogą zawsze na siebie liczyć.

Czytaj także:
Fenerbahce wyceniło Szymańskiego. Ogromne pieniądze
Grał z Krychowiakiem. Zdradził, co Polak robił w Sevilli

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×