Tysiące polubień. W takim stroju miss mundialu jeszcze nie widziałeś

Ivana Knoll nadal nie traci na popularności, choć od mundialu w Katarze minęły już dwa lata. Chorwacka piękność pochwaliła się kulisami nowej sesji zdjęciowej. Jest odważnie.

RC
Ivana Knoll Instagram / Na zdjęciu: Ivana Knoll
Mistrzostwa świata 2022 w Katarze pozostawiły wiele niezapomnianych wspomnień. Mundial jak zawsze wykreował wiele gwiazd. Sławę zdobyli nie tylko piłkarze, ale także Ivana Knoll. W jednej chwili kibice oszaleli na jej punkcie.

31-latka udała się do Kataru, aby kibicować reprezentacji Chorwacji. Podczas jednego z meczów została wyłapana przez realizatora transmisji w odważnym stroju w narodowych barwach. Od tego wszystko się zaczęło.

Dziś Knoll jest wielką gwiazdą. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony internautów. Ivana z kolei nie może się opędzić od propozycji reklamowych i regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Wygląda na to, że szykuje się coś nowego. Knoll tym razem pozowała na dachu. Jak zawsze jest odważnie. W filmie, który opublikowała na Instagramie, oglądamy ją najpierw bikini, a po chwili zakłada na siebie płaszcz. Błyskawicznie posypały się tysiące polubień.

Za kilka miesięcy mamy Euro 2024, które odbędzie się w Niemczech. Reprezentacja Chorwacji awansowała na turniej i można się spodziewać, że Knoll znowu będzie zabiegać o uwagę na trybunach.

"Pogięło Cię?". Ciężko uwierzyć, jak szybko wyszła za mąż >>
Jest na ustach całej Polski. Ma znacznie starszą od niego partnerkę >>

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×