"Pogięło Cię?". Ciężko uwierzyć, jak szybko wyszła za mąż

Sylwia i Akop Szostakowie chętnie dzielą się w mediach społecznościowych urywkami ze swojego życia. Słynna trenerka fitness zdecydowała się swego czasu na interesujące wyznanie na Instagramie dotyczące ich relacji.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Sylwia Szostak Instagram / sylviafitness / Na zdjęciu: Sylwia Szostak
To z pewnością jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskiej branży fitness. Sylwia Szostak jest nie tylko trenerką personalną, ale i dietetyczką. Podobnie zresztą jak jej mąż, Akop Szostak, który oprócz swojej codziennej pracy ma także na koncie kilka walk w MMA.

Para uwielbia dzielić się z internautami swoim życiem prywatnym. Swego czasu Sylwia Szostak zamieściła post, w którym w zabawny sposób przedstawiła, jak wraz ze swoim ukochanym zdecydowała się po krótkim wspólnym okresie znajomości zawrzeć związek małżeński.

"Ślub po 3 miesiącach znajomości pogięło Cię? To nie ma przyszłości…" - napisała Szostak na krótkim filmiku, który pojawił się na jej profilu na Instagramie.

W tym momencie obok niej pojawia się wyraźnie uradowany mąż, który ma na głowie koronę, a w rękach trzyma ich ukochanego pieska.

Sylwia i Akop Szostakowie bardzo się kochają. Są już małżeństwem od 10 lat. Ostatnio trener personalny pokazał, jaki prezent zrobił swojej żonie na Walentynki. Jak jednak podkreśla, ważne jest, aby cały czas pielęgnować to uczucie. Tak samo zresztą uważa jego ukochana.

"By tworzyć silną i zdrową więź, trzeba nad tym pracować, w pełni zaangażowania - razem. Pamiętać o sobie, dbać o siebie, słuchać wzajemnych potrzeb" - napisała Sylwia Szostak na Instagramie.

Czytaj także:
Po pucharach! Kompromitacja Legii Warszawa
Podolski potwierdza doniesienia. "Muszę powiedzieć prawdę"

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×