Prawie 5 mld złotych na jednym zdjęciu. Wiadomo, który z nich jest najbogatszy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu od prawej Francis Ngannou, Tyson Fury, Turki Alalshikh, Cristiano Ronaldo i Anthony Joshua
Instagram / / Na zdjęciu od prawej Francis Ngannou, Tyson Fury, Turki Alalshikh, Cristiano Ronaldo i Anthony Joshua
zdjęcie autora artykułu

Anthony Joshua, Tyson Fury, Francis Ngannou oraz saudyjski potentat Turki Alalshikh zapozowali do wspólnej fotografii przed piątkowym starciem w wadze ciężkiej Joshuy z Ngannou.

Do spotkania doszło w Riyadzie, czyli w mieście, gdzie w lidze saudyjskiej rywalizuje w zespole Al-Nassr Cristiano Ronaldo.

Do piłkarza dołączyło trzech bokserów i wspólnie spotkali się z Turkim Alalshikhem. Internauci zażartowali, że zdjęcie zamieszczone na Instagramie warte jest miliard dolarów.

Jak to możliwe? Majątek Anthony'ego Joshuy jest szacowany na 200 milionów funtów, a Tysona Fury'ego na 125 milionów funtów. Cristiano Ronaldo zaś miał zgromadzić ponad 600 milionów funtów. "The Sun" nazwał Francis Ngannou "biedakiem w tej grupie", bowiem on ma zaledwie pięciomilionowy majątek.

ZOBACZ WIDEO: "Awaria transmisji". Ludzie przecierali oczy ze zdumienia

Natomiast Alalshikh jest promotorem. I choć zdecydowanie mówi się o nim, że jest bogaty, to przy sportowcach jego majątek nieco blednie. Wart jest on około 70 milionów funtów. W sumie więc tych pięciu dżentelmenów jest wartych około miliarda funtów, czyli około pięć miliardów złotych.

Tyson Fury w Arabii wspiera się swojego brata, sam natomiast zawalczy 18 maja z Oleksandrem Usykiem. Ngannou i Joshua rywalizować będą ze sobą w piątek.

Natomiast Cristiano Ronaldo jest najlepiej opłacanym piłkarzem w historii. W Al-Nassr podobno zarabia 173 miliony funtów rocznie. Do tego dochodzą umowy ze sponsorami.

Czytaj też:  Zdjęcia szybko wrzucili do sieci. Tylko spójrz, kto przyszedł do sejmu Daleka podróż. To tam wybrała się córka Małysza z mężem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
steffen
8.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Redaktorku, w jenach podaj, będzie bardziej biło po oczach :D